Лікарі косметологи в Одесі (Київський район)

Лариса
Умница! Компетентно и доступно объясняла. Внимательно слушала. Приятный и симпатичный доктор!
30 листопада '-1 г.
Карина
Отличный врач!
30 листопада '-1 г.
Спасибо за хорошее отношение и эффективное лечение!
23 серпня '16 г.
Ксения
К Екатерине Леонидовне хожу регулярно и всегда довольна результатами ее работы. Рекомендую.
01 листопада '16 г.
Акушер-гінеколог, косметолог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, що займається лікуванням запальних захворювань органів малого таза, проведенням корекції гормональних порушень і статевих розладів. Спеціалізується на PRP і озонотерапії, малоінвазивної лазерної хірургії, післяпологової реабілітації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 400/600 грн.
Косметолог
Лікар-косметолог першої категорії, спеціалізується на проведенні контурної пластиці обличчя, мезотерапії, епіляції, плазматерапії, пілінгів. У своїй роботі застосовує методи лазерної косметології, апаратної корекції контурів особи і тіла. Бере участь у роботі Українського товариства естетичної медицини.
Косметолог
Лікар Валентина Сергіївна, спеціалізується на проведенні косметологічних процедур з використанням лазерних та апаратних методів. Виконує процедури контурної пластики із застосуванням ботулотоксину, у своїй діяльності також використовує методики біоревіталізації і плазмотерапії. Є членом Української асоціації косметологів.
Косметолог, нутриціолог
Лікар першої категорії Паланичко О. В. спеціалізується на дерматокосметології, є завідуючою відділення медичної косметології. Проводить процедури гідродермії, контурній пластиці, мезотерапії, кріоліфтінгу, біоревіталізації. Постійно підвищує кваліфікацію на курсах за різними методами косметології.
Косметолог
Лікар-косметолог першої категорії, спеціалізується на проведенні апаратних процедур по відновленню контурів обличчя і тіла. Проводить терапію волосся методом мезотерапії, має навички виконання плацентотерапіі. Бере участь у діяльності асоціацій косметологів і трихологів.
Косметолог
Косметолог-дерматовенеролог другої категорії, спеціалізується на лікуванні шкірних і венеричних захворювань. В її сферу діяльності входить терапія таких хвороб, як короста, грибок шкіри і нігтів, лишай, молочниця, сифіліс, хламідіоз, мікоплазмоз та ін. Ольга В'ячеславівна, постійна учасниця професійних конференцій та телевізійних передач.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський