Лікарі отоларингологи в Одесі (Київський район)

Я лечилась у Козяр Людмилы Петровны.Замечательный врач! Очень внимательная, грамотная, доброжелательная. Любит и знает свое дело, настоящий профессионал в своей области.
30 листопада '-1 г.
Діана
Козяр Людмила Петрівна видаляла мені вушні пробки. Претензій до неї у мене. Лікар зробила все якісно та обережно. Щиро вдячна за допомогу. Рекомендую даного отоларинголога.
17 липня '18 г.
Лида
Была на приеме в Козяр Людмилы Петровны. Меня беспокоила температура и боли в горле. Врач быстро поставила диагноз, и назначила лечение. Доктор мне понравилась.
06 липня '18 г.
Лікар-отоларинголог, дитячий лікар-отоларинголог
Лікарка володіє різними методиками лікування гострої та хронічної патології ЛОР-органів, а також постійно удосконалює свої навички кваліфікації.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Отоларинголог
Лікар Козяр Людмила Петрівна — отоларинголог. Основний напрямок діяльності: діагностика, лікування та профілактика захворювань ЛОР-органів. Спеціаліст проводить первинні огляди. Усуває захворювання інфекційного і запального характеру. Відчиняє гематоми, фурункули й абсцеси. Приймає за записом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-04
Записатися на прийом2 онлайн записи
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань ЛОР-органів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виїжджає додому до пацієнтів. Успішно лікує гайморит, фронтит, отит, хронічний тонзиліт та ларингіт. Виконує промивання лакун мигдалин та носових пазух. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює консультативний прийом дорослих та дітей із захворюваннями ЛОР-органів. Виїжджає додому до пацієнтів. Проводить тонзилектомію. Виконує видалення поліпів у носі, сторонніх тіл з носа та вуха. Успішно лікує хронічний гайморит, отит, риніт, синусит, тонзиліт та інші хвороби.
Записатися на прийом6 онлайн записів