Лікарі психологи в Одесі (Київський район)

Руслан
Огромная благодарность за плавное и грамотное сопровождение в реабилитационном процессе, психолог на которого можно положить на все 100%. Уважаю, Спасибо.
23 травня '17 г.
Грамотный специалист, одна из лучших в Одессе. Рекомендую
13 квітня '17 г.
Дмитрий
Большое спасибо за оказанную помощь. Благодаря пройденному курсу консультаций я стал чувствовать себя намного легче.
23 серпня '16 г.
Максим
Спасибо за толковые консультации. С Вами я смог начать жизнь заново.
15 серпня '16 г.
Психолог
Психолог спеціалізується на усуненні залежностей, практикує методи загальної, екзистенціальної психології. Є фахівцем в області психодіагностики, сімейного консультування, а також в області конфліктології.
Психолог
Лікар психолог, що спеціалізується на проведенні тренінгів та психотерапевтичних програм (психокорекція, психодіагностика). Має вчений ступінь кандидата медичних наук, є доцентом кафедри клінічної психології.
Психолог
Спеціаліст Філіппова Катерина Володимирівна - психолог. Досвід роботи 16 років. Спеціалізується на вирішенні складних психологічних проблем. Працює над сімейними відносинами, дитячо-батьківським взаєморозумінням. У своїй практиці використовує казкотерапію, психоаналіз. Спеціалізується на тілесно-орієнтованому лікуванні.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 800/600 грн.
Психолог, психотерапевт
Психолог, психотерапевт
Лікар Дятлова Ірина, спеціалізується на клінічній психології та психотерапії. Виконує лікування різних патологічних залежностей, надає допомогу в подоланні травмуючих стресових ситуацій. Має другу кваліфікаційну категорію.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
Практичний психолог