Лікарі ендокринологи в Одесі (Київський район)

Галина Евгеньевна
Людмила Петровна самый лучший специалист в Одессе. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Петя
Відмінний фахівець і чудова людина. Все пояснила зрозумілою, людською мовою, я з медициною зовсім не пов'язана, але повторювати мені прийшлося. Спеціаліст дійсно кваліфікований. Буду звертатися ще, та рекомендувати усім знайомим!
18 березеня '20 г.
Лейла М.
Прийомом задоволена, все пройшло добре. Лікар дуже уважна до пацієнтів, детально розповідає інформацію і все пояснює. Про ефективність лікування, навіть мови немає, все швидко допомагає. Це говорить про компетентність лікаря.
20 лютого '20 г.
Гінеколог-ендокринолог, дитячий гінеколог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням гінекологічних патологій. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виконує кольпоскопію, гістероскопію, ультразвукове дослідження органів малого таза. Лікує ендометріоз, полікістоз яєчників, міоми матки, захворювання шийки матки, клімакс, гострі і хронічні інфекції. у роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань щитовидної залози, патологій вуглеводного обміну та надниркових залоз. Приймає пацієнтів із безпліддям, ожирінням, гінекомастією та дефіцитом маси тіла. Бере активну участь у конференціях та семінарах.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Ендокринолог
Лікар проводить виявлення і лікування широкого спектру ендокринологічних патологій. Приймає пацієнтів з остеопорозом, ожирінням, порушенням статевої функції і м'язовою слабкістю. Лікує цукровий діабет, ендемічний зоб, аутоімунний тиреоїдит.
Записатися на прийом24 онлайн записи