Лікарі терапевти в Одесі (Київський район)

Хороший врач
30 листопада '-1 г.
Кира
Давно знаем Татьяну Петровну и ни разу не усомнились в ее высокой квалификации и умении поддержать человека. Лечит всю нашу семью, то от бронхита, то от отравления, то желудок прихватит. Она дает дельные советы, без них мы не знаем, что и делали б. Врач с большой буквы, побольше б таких. Рекомендуем всем, кому дорого их здоровье.
23 лютого '19 г.
Алина
Без лишних сомнений Светлана Васильевна лучший терапевт во всей Одессе. Едва ли найдешь еще специалиста, с такой квалификацией и опытом как она. Однажды прийдя к ней на прием уже не захочешь идти к другому врачу, тут тебе помогут и словом и делом.
13 липня '18 г.
Квалификация Светланы Васильевны не вызывает не единого вопроса. Я попала к ней на прием еще в далекой юности, и с тех пор всегда пользуюсь ее услугами. Она знает как снять болевое обострение, и заставить меня хотя бы не долго следовать диете, а это, я вам скажу, очень сложно)
10 липня '18 г.
Гастроэнтеролог, Терапевт, Гепатолог
Світлана Василівна спеціалізується в області гастроентерології та терапії. Доктор проводить діагностику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, верхніх і нижніх дихальних шляхів, оформлення медичної документації. Лікує гастрит, коліт, ГРВІ, пневмонію, грип та ін.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К р.Київський
Сімейний лікар
41 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Демиденко Тетяна Петрівна — сімейний лікар. Спеціаліст загальної практики, надає кваліфіковану допомогу пацієнтам незалежно від їхньої вікової категорії. Приймає у лікувально-консультативному режимі. Спеціалізується на захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання, серцево-судинної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Педіатр, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар Скрипник Катерина Миколаївна — педіатр, сімейний лікар. Досвід роботи 8 років. Спеціалізується на загальних патологіях у дитячому і дорослому віці. Здійснює профілактичний прийом дітей першого року життя. Спеціалізується на захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання, сечостатевої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт