Лікарі мамологи в Одесі (Київський район)

Алена
Врач от Бога, золотые руки. Спасибо Александр Васильевич!
30 листопада '-1 г.
Гарик
Надзвичайно кваліфікований спеціаліст! Допоміг мені діагностувати дуже страшну хворобу на початковій стадій. Завдяки його знанням, зараз я повністю здорова. Боюся уявити, що б могло статися якби я потрапила до не профільного спеціаліста.
07 березеня '20 г.
Ольга М
Одного разу, я помітила ущільнення в правій молочній залозі. Одразу звернулася на консультацію до цього лікаря. Олександр Васильович уважно обстежив мене, направив на УЗД. Як виявилося, то була фіброаденома. Лікар успішно провів операцію.
05 лютого '20 г.
онкохірург, мамолог
Записатися на прийом7 онлайн записів
Мамолог, онкохірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та оперативному лікуванні раку молочної залози. Пріоритетним є виконання повного обсягу консервативного і оперативного лікування пацієнток з доброякісною і злоякісною патологією молочних залоз, з обов'язковим дотриманням правил естетичної і реконструктивно-пластичної хірургії. Такий підхід дозволяє комплексно допомогти пацієнткам, домогтися гарної соціальної адаптації та поліпшення якості їх життя. Діагностика і лікування проводиться за міжнародними рекомендаціями і протоколами американських і європейських об'єднань: NCCN (National Comprehensive Cancer Network), ESMO (European Society for Medical Oncology), EUSOMA (European Society of Breast Cancer Specialists).