Сторінка 4. Лікарі в Одесі (Київський район)

Воропаевы
Лікар компетентний, все розписав. Я дуже задоволена. Таких спеціалістів, ще треба пошукати у нашому місті. Все детально пояснив, розповів всі нюанси, та надав такі необхідні рекомендації. Консультація пройшла супер! Спеціаліста рекомендую!
25 лютого '20 г.
Даня
Дуже задоволена консультацією лікаря, його увагою до мого питання. Дуже доступно, лаконічно, спокійно, по-доброму пояснив суть проблеми, кроки рішення. Отримала більше інформації, ніж навіть розраховував. Дякую! Рекомендую!
09 лютого '20 г.
Маша
Большое спасибо. Я очень довольна полученным результатом)
05 вересня '16 г.
Илона
Очень благодарна доктору за оказанную помощь. Благодаря Вам я выгляжу прекрасно)
17 серпня '16 г.
Уролог
Лікар займається виявленням і терапією урологічних захворювань. Лікує цистит, сечокам'яну хворобу, уретрит, пієлонефрит, полікістоз нирок, дисплазію сечового міхура, нейрогенний сечовий міхур та інші патології. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К р.Київський
Пластичний хірург
Лікар Сергій Олександрович, є пластичним хірургом вищої категорії, спеціалізується на блефаропластиці, ринопластиці, підтяжці шкіри обличчя, виправлення форми і розмірів грудей, ліпосакції, корекції фігури оперативними методами. Успішно захистив кандидатську дисертацію.
Косметолог
Лікар-косметолог першої категорії, спеціалізується на проведенні контурної пластиці обличчя, мезотерапії, епіляції, плазматерапії, пілінгів. У своїй роботі застосовує методи лазерної косметології, апаратної корекції контурів особи і тіла. Бере участь у роботі Українського товариства естетичної медицини.
Косметолог
Лікар Валентина Сергіївна, спеціалізується на проведенні косметологічних процедур з використанням лазерних та апаратних методів. Виконує процедури контурної пластики із застосуванням ботулотоксину, у своїй діяльності також використовує методики біоревіталізації і плазмотерапії. Є членом Української асоціації косметологів.
Психолог
Психолог спеціалізується на усуненні залежностей, практикує методи загальної, екзистенціальної психології. Є фахівцем в області психодіагностики, сімейного консультування, а також в області конфліктології.
Психотерапевт, невролог
Лікар психотерапевт, невролог Павленко Тимофій Вікторович спеціалізується на профілактиці у наркології, на вивченні формування залежності. Проводить сімейне консультування, екзистенціальну і глибинну психотерапії.
Проктолог, хірург
Записатися на прийом6 онлайн записів
Записатися на прийом4 онлайн записи
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Уролог
Врач осуществляет прием пациентов с урологическими патологиями. Для уточнения диагноза назначает анализ мочи, соскоб из уретры, уретроскопию, цистоскопию, УЗИ органов малого таза, мошонки и почек. Успешно лечит пиелонефрит, гиперактивный мочевой пузырь, уретрит, уреаплазмоз, баланопостит, нефроптоз, мочекаменную болезнь.
Записатися на прийом3 онлайн записи