ЕкстраМед (ExtraMed), центр естетичної хірургії

Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:30-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Консультативний центр естетичної хірургії "ЕкстраМед" заснований в 2000 році, займається передопераційної підготовкою, хірургічними операціями і післяопераційним відновленням в сфері пластичної хірургії. Лікарі клініки мають високу кваліфікацію і досвід, в штаті кандидат медичних наук, хірурги вищої категорії.

Послуги, пропоновані центром:

• консультації провідних фахівців в області пластичної хірургії;
  • висічення доброякісних шкірних новоутворень;
  • ліпосакція;
  • липофилинг;
  • зміна розміру і форми сідниць, гомілок;
  • видалення врослого нігтя;
  • абдоминопластика;
  • підтяжка шиї, обличчя, чола;
  • корекція носа, губ, вушних раковин, скул;
  • зміна форми і розміру грудних залоз, соска;
  • гінекомастія.

Переваги клініки - широкий вибір послуг, рівень майстерності хірургів, затишні палати, турботливий і уважний персонал.

Знаходиться центр на вул. Адмірала Макарова, 1, на базі відділення реконструктивної хірургії 4-ої міськлікарні.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

ЕкстраМед (ExtraMed), центр естетичної хірургії, вартість послуг:

• Хірургічне лікування врослого нігтя (оніхокріптоз)
  • Консультація пластичного хірурга
  • Корекція сосків та ареоли
  • Відновлення (корекція форми) грудей
  • Пластика грудей (зменшення грудей)
  • Пластика грудей (збільшення грудей)
  • Видалення / заміна грудних імплантатів (операції на грудях)
  • Мамопластика (корекція молочних залоз)
  • Транскон'юнктивальна блефаропластика нижніх повік
  • Нижня блефаропластика (зміна форми)
  • Верхня блефаропластика (зміна форм)
  • Підтяжка і ліфтинг обличчя
  • Підтяжка і пластика шиї
  • Пластика (корекція) носу
  • Пластика (корекція) вух
  • Корекція (пластика) мочок вух
  • Пластика (корекція) губ
  • Пластика (корекція) вилиць
  • Пластика (корекція) підборіддя
  • Корекція пупка (умбілікопластіка)
  • Абдомінопластика (корекція форми живота)
  • Збільшення (пластика) сідниць
  • Пластика (корекція) гомілок
  • Підтяжка і пластика стегон
  • Підтяжка і пластика шкіри рук
  • Ліпосакція сідниць (видалення жиру на сідницях)
  • Ліпосакція стегон (видалення жиру на стегнах)
  • Ліпосакція живота (видалення жиру на животі)
  • Ліпосакція рук (видалення жиру на руках)
  • Ліпосакція підборіддя (видалення жиру на підборідді)
  • Ліпосакція гомілки (видалення жиру на гомілці)
  • ліполіфтинг
  • Видалення доброякісних утворень шкіри

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Стася
У него очень тонкие и аккуратные швы получаются. Рекомендую
6 месяцев назад я делала операцию по увеличении груди и Григора Тер-Никогосяна. Результат - отличный. О такой груди я и мечтала всю жизнь, особенно после рождения и кормления двух деток. Врач - талантливый и очень дружелюбный, а главное - мастер своего дела. Большая ему благодарность!)
Дарья
Владимир Григорьевич творчески подошел в моем случае к решению проблемы. Сложная операция была сделана безупречно, я осталась довольна результатами.
Александра
У Тер-Никогосяна я знаю, что плачу деньги за лучшие результаты, которых можно добиться с помощью пластического хирурга. У него я уже два раза оперировалась – великолепная работа!
Тумбашян хороший лікар, досвідчений. Сподобалося, що уважно віднісся до моїх проблем і не наполягав на операції, а спробував допомогти без хірургії.
Евгения
Да, помню Бориса Владимировича – приятный и доброжелательный мужчина. Свое дело знает в совершенстве, еще и успевает пациента ободрить, поддержать.
Любовь
Много лестных отзывов слышала о работе Тер-Никогосяна. Не буду распространяться, какую именно коррекцию он мне делал, но считаю результат полностью оправдал мои материальные вложения.
Екатерина
Я вот перед пластикой груди у нескольких хирургов консультировалась, но только Шарый взялся выполнить задуманное. Получилось все отлично, осталась довольна.
Олеся
Мне понравился поход к работе Тумбашяна. Внимателен, прислуживается к мнению пациента и вместе с ним выбирает оптимальное решение проблемы, операции выполняет талантливо.
30 травня '16р.
У меня часто аллергические реакции на медикаменты бывают. Но в этот раз к операции Макаров готовил, и все прошло прекрасно, без малейших ослонений.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога і психотерапевта Ліщенко Катерини спеціалізований в області сімейної та дитячої психотерапії. Прийом пацієнтів здійснює психолог, психотерапевт.
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Пн — Пт: 13:30-17:00
Миколаїв вул. 6-а Слобідська, 43 р.Центральний
6,7
У даному ліцензованому медичному закладі вас прийме досвідчений лікар з понад 20-річним стажем. Лікар, кваліфікований у мануальній медицині (остеопатія, прикладна кінезіологія, голкотерапія), на консультації не лише зніме ваші болі та інші симптоми, а й виявить їх корінь та надасть рекомендації для подальшого лікування.
Пт: 09:00-17:00
Приватний кабінет доктора Мазо спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань, сексуальних розладів, чоловічого безпліддя та хвороб, що передаються статевим шляхом. Прийом веде лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, дієтолог.
Пн — Пт: 08:00-17:00