Тер-Нікогосян Григор Аршолуйсович

Пластичний хірург
Лікар Тер-Нікогосян Г. А. спеціалізується в області пластичної хірургії, має вищу лікарську категорію, отримав звання заслуженого лікаря України, захистив кандидатську дисертацію, керівник консультативного центру естетичної хірургії і завідувач відділенням пластичної та реконструктивної хірургії. Спеціалізується на проведенні процедур омолодження обличчя і тіла, відновлювальних і реконструктивних операцій на молочній залозі, естетичної хірургії, володіє методиками ринопластики.

6 месяцев назад я делала операцию по увеличении груди и Григора Тер-Никогосяна. Результат - отличный. О такой груди я и мечтала всю жизнь, особенно после рождения и кормления двух деток. Врач - талантливый и очень дружелюбный, а главное - мастер своего дела. Большая ему благодарность!)
Александра
У Тер-Никогосяна я знаю, что плачу деньги за лучшие результаты, которых можно добиться с помощью пластического хирурга. У него я уже два раза оперировалась – великолепная работа!
Любовь
Много лестных отзывов слышала о работе Тер-Никогосяна. Не буду распространяться, какую именно коррекцию он мне делал, но считаю результат полностью оправдал мои материальные вложения.

• У 1980 році закінчив Єреванський Державний медичний інститут.
  • З 1986 по 1988 рр. навчався в клінічній ординатурі за спеціальністю «хірургія» в Єреванській філії
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук

• Учасник І-го Міжнародного курса «Складні випадки та ускладнення пластичної хірургії молочних залоз» м. Київ, Україна 2010 р.
  • Брав участь у VI-му Міжнародному курсі з пластичної хірургії «Методики омолодження обличчя та тіла» в м. Єкатеринбурзі, Росія, 2010 р.
  • Учасник 1-ї Міжнародної школи пластичної хірургії та косметології м. Москва, Росія 2010 р.
  • Інтенсивний курс з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії: Канада, м. Ванкувер 2011 р.

• Дійсний член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів;
  • Дійсний член Міжнародної конфедерації пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії (IPRAS).