Гомберг Марина Валентинівна

Гінеколог дитячий
лікар першої категорії
Дитячий гінеколог Гомберг Марина Валентинівна проводить консультативний прийом, виявляє порушення при розвитку статевої системи у дівчаток, консультує з питань менструального циклу, первинним і вторинним статевим ознаками.

Сегодня были на повторном приеме у детского гинеколога, как врач очень хорошая, внимательная, все понятно объяснила, расписала. Ребенку даже понравился прием. Ну и как человек очень приятная. Врача Гомберг Марину Валентиновну рекомендую!
Юліана
Все чудово! Лікар професійний, та уважний. Один з кращих у кого мені довелося побувати. Все дуже сподобалося. Дякую! Рекомендую!
Врач супер! Супер! Добавить больше нечего! Очень хороший специалист и человек! Рекомендую!

• 1997 р. — закінчила Далекосхідний державний медичний університет, спеціальність «Педіатрія».
  • 1998 р. — проходила інтернатуру на базі Далекосхідного державного медичного університету, спеціальність «Акушерство та гінекологія».