Лікарі дерматологи в Києві (метро Золоті ворота)

Екатерина
Хожу к доктору уже 5 лет, всегда подскажет как лучше сделать, как красивее будет! Делали много чего , всегда остаюсь красивой и довольной как слон!!!
30 листопада '-1 г.
Ставила у Евгении Радиес, губки исправляла мне после неудачного похода к хреновому косметологу, пиллинги делаю и плазму !Все очень нравится и как девушка очень интересная и приятная!Подруги ходят к ней , тоже довольны !
30 листопада '-1 г.
Очень хороший специалист. посещаю ее регулярно. Благодаря ее старания моя кожа стала выглядеть намного лучше. Очень рада, что знаю именно этого врача.
12 грудня '16 г.
Рипсиме
Обращалась к врачу для лечения псориаза. Эффект лечения хороший, обострений пока нет. Рекомендую
11 грудня '16 г.
Дерматолог, Косметолог
Лікар Колягіна Євгенія Олександрівна спеціалізується в області дерматокосметології та лазеротерапії, володіє ін'єкційними методиками. Надає послуги з контурної пластики, мезотерапії, біоревіталізації, плазмоліфтінга і апаратної косметології. Закінчила Харківський національний медичний університет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Дерматовенеролог
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить консультації з приводу поширених і рідко зустрічаються дерматозів дитячого та дорослого віку. Доктор в роботі використовує сучасні методики клінічної дерматології (дерматоскопія і тріхоскопія).
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-30
Дерматовенеролог
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням таких хвороб, як паразитарні інфекції, грибкові захворювання шкіри, нігтів, волосся у дорослих та дітей, атопічний дерматит, демодекоз, дерматит, кропив'янка, різнобарвний та висівковий лишай.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дерматолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог
Дерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог Оксана В'ячеславовна займається лікуванням грибкових уражень шкіри, псоріазу, екземи, розацеа, атопічного та контактного дерматиту, вітіліго. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, діагностики меланоми, меланоцитарних типів шкіри, діагностики та доброякісних утворень.
Дерматолог
Доктор Білоусова Інна Володимирівна має ступінь кандидата медичних наук в дерматології. Займається консультуванням пацієнтів і проведенням комплексних діагностичних досліджень, включаючи лабораторні аналізи. Лікує шкірні недуги будь-якої етіології. Застосовує медикаментозну, радіохвильової і лазерну терапію.