Лікарі анестезіологи в Києві (метро Золоті ворота)

Лариса
Помню меня как раз Панказ Кумарович перед операцией консультировал. Прекрасно ориентируется в своей специализации, никаких замечаний. Спасибо!
19 лютого '17 г.
Понравилось, что врач подошла к обезболиванию с учетом моих индивидуальных особенностей. Выяснила, делали ли мне раньше анестезию, какую, есть ли у меня аллергия. В результате все прошло гладко, за что Евгении Сергеевне большое спасибо.
15 грудня '16 г.
Нина
Спасибо Панказу Кумаровичу за качественную анестезию, отсутствие боли, осложнений и побочных эффектов! А еще спасибо, что успокоили меня перед операцией.
14 грудня '16 г.
Денис
Лише гарні відгуки!
04 жовтня '16 г.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог, має другу кваліфікаційну категорію, займається забезпеченням безпеки здоров'я пацієнта під час проведення оперативного лікування. Це досягається під час блокування нервових імпульсів на певній ділянці або під час занурення хворого в медикаментозний сон. Доктор Турчина консультує пацієнтів перед проведенням хірургічних втручань, підбирає оптимальну дозу анестетиків з урахуванням різних індивідуальних параметрів хворого.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог спеціалізується на забезпеченні стабільного безболісного стану пацієнта під час проведення оперативного або консервативного лікування, медичних процедур. Доктор Джха підбирає наркоз для пацієнтів з урахуванням їх індивідуальних особливостей: анамнезу, віку, ваги і т.д. У його компетенції спостереження за станом пацієнта під час лікування і після нього. Лікар консультує пацієнтів до початку лікування, призначає дослідження, проводить діагностику дихальної функції хворого, роботу його серцево-судинної системи.
Анестезіолог-реаніматолог
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.