Лікарі алергологи в Києві (метро Золоті ворота)

Іван
Хороший спеціаліст. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Отличный врач. После курса всё стало на свои места, спасибо!
26 травня '17 г.
Проходила курс лечения, осталась очень довольна результатом. При необходимости буду обращаться только к Ольге Владимировне.
03 лютого '17 г.
Діна
Тестя на прием к Ольге Владимировне привозил не раз. Мне она показалась знающим и внимательным терапевтом, доброжелательным и культурным человеком. А главное, что тестю помогла вылечиться, сейчас он у нее периодически консультируется. Понравилось!
29 грудня '16 г.
Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Терапевт, фізіотерапевт, озонотерапевт, імунолог-інфекціоніст, паразитолог дитячий
Лікар-терапевт вищої категорії, головний лікар медичного центру «Альтернатива», лікар швидкої і невідкладної допомоги. Спеціалізується на лікуванні детоксикації із застосуванням озонотерапії, пресстерапіі, витягування хребта, а також лікуванні алергії, профілактиці ускладнень цукрового діабету, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, гіпертонічної хвороби.
Педіатр, Дитячий алерголог
Спеціалізується в області педіатрії та дитячої алергології. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається складанням індивідуальних графіків вакцинації, розробляє рекомендації для профілактики частих ГРВІ. До компетенції лікаря входить діагностика і лікування атопічного дерматиту, бронхіальної астми, кропив'янки, харчової алергії, непереносимості лактози.
Алерголог
Спеціалізується на виявленні та терапії алергічних патологій. Лікує пацієнтів з бронхіальною астмою, набряком Квінке, атопічний дерматит, харчової і лікарської алергією. Проводить молекулярну діагностику, ведення вагітності при алергічних розладах, спирографических дослідження.
Педіатр, алерголог
Педіатр-алерголог спеціалізується на дослідженнях гіперреакції імунної системи на зовнішні подразники у дітей. Консультує в якості обох спеціальностей. Проводить комплексні огляди, робить алергічні проби. Займається лікуванням всіх видів алергічних реакцій, включаючи шкірні висипання, свербіж, набряки і риніти. Також лікує бронхіальну астму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Алерголог
Лікар-алерголог з 21-річним стажем роботи. Спеціаліст першої категорії. Звернутися за консультацією до Пінчук Наталії Михайлівні можна при появі таких клінічних симптомів, як висипання на шкірних покривах у вигляді бульбашок, плям, вогнища гіперемії, лущення, сверблячі відчуття. Крім того, доктор надає допомогу в лікуванні шкірних проявів алергічного дерматиту, а також усуває ознаки патології, викликаної прийомом лікарських засобів, внаслідок контакту з побутовою хімією, косметикою, вживання деяких продуктів. Пінчук Наталія Михайлівна займається виявленням алергену, який став причиною розвитку алергічної реакції. В подальшому це дозволяє виробити схему лікування і профілактики, яка буде найбільш ефективною в кожному випадку індивідуально.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація