Монастирний Віталій Константинович

Уролог
Лікар спеціалізується на лікуванні урологічних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура і мошонки. Проводить уретроскопию, цистоскопію і катетеризацію сечового міхура. Робить операції при водянці яєчка і при варикоцеле. Лікує аденому простати, пієлонефрит, простатит і цистит.
Консультація

Михаил
03 квітня '21р.
Попал к настоящему врачу Виталию Константиновичу по совету пациента, который ранее у него лечился. Я пришел к врачу после 2-х недель попыток лечения у другого уролога. Состояние было ужасное, жгучая выворачивающая боль днем и ночью , полное отсутствие СНА от боли последние 3 суток.....и т.п. и т.д. .., Кто болел, тот знает, как это..... Настроение ниже "плинтуса", потерял надежду, что в Киеве есть врач, который может помочь.........Доктор взялся меня лечить, положил в стационар. В наше время редко можно встретить такого врача, Человека с большой буквы. Отношение врача отличное, человеческое, вникающего и понимающего проблемы больного и желающего на самом деле помочь.... Ежедневно по 2 - 3 раза навещал, уточнял курс лечения по итогам ежедневных анализов. На 3 сутки изматывающие бои (которые преследовали 17 дней) отступили. Через 7 дней почувствовал себя гораздо лучше, как годом ранее. Рекомендую мужчинам, столкнувшимся с подобными проблемами обращаться к НАСТОЯЩЕМУ врачу Монастырному Виталию Константиновичу.

• 2009 – 2013 рр. — Донецький національний медичний інститут ім. М. Горького;
  • 2013 – 2016 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• 2017 р. — «Світ андрології та сексуальної медицини», м. Київ ;
  • 2017 р. — «World thrombosis day. Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції», м. Київ;
  • 2019 р. — «Світ андрології та сексуальної медицини», м. Київ.

Лікар-невропатолог надає послуги

• УЗД нирок і сечового міхура;
  • УЗД органів мошонки;
  • ТРУЗІ простати і сім’яних пухирців;
  • урофлоуметрія;
  • уретроскопія;
  • цистоскопія;
  • уретеропіелоскопія;
  • бужування уретри;
  • катетеризація сечового міхура;
  • висічення крайньої плоті (циркумцизіо);
  • пластика вуздечки;
  • резекція кіст придатків яєчок;
  • операції при водянці яєчка (гідроцеле);
  • операції Бергмана, Вінкельмана;
  • операції при варикоцеле;
  • операції Іванісевіча, Мармара;
  • вазорезекція (стерилізація);
  • коагуляція лекоплакії сечового міхура;
  • біопсія простати, яєчок;
  • пункція кіст простати під контролем УЗД;
  • видалення ліпом, папілом, атером;
  • PRP-терапія.

• мочекам’яна хвороба;
  • пієлонефрит;
  • простатит;
  • цистит;
  • невтримання сечі у жінок та чоловіків.