Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Золоті ворота)

Іван
Хороший спеціаліст. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Дуже приємна жінка, все пояснила кілька разів. Спокійно мене вислухала, відповіла на всі питання і готова була мене ще слухати. Тому я дуже задоволена. Розповіла про кожний призначений препарат, та його дію. Буду ще звертатися. Дякую!
08 лютого '20 г.
21.04.2017
Дуже сподобався прийом. Лікар професіонал своєї справи, та намагається усіма силами вирішити проблему. Маю велику надію, що вона зможе мені допомогти. Перший прийом, справив дуже позитивне враження! Прийду ще! Рекомендуватиму!
06 лютого '20 г.
Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гастроентеролог, Дієтолог, Сімейний лікар
Лікар-гастроентерорлог, сімейний лікар зі стажем більше 10-ти років використовує міжнародні стандарти і протоколи лікування. Діагностує і проводить лікування хронічних та гострих гастроентерологічних патологій, захворювань стравоходу, шлунка, 12-палої кишки, печінки і жовчного міхура, підшлункової залози. Складає індивідуальні схеми дієтотерапії, консультує англійською мовою.
Дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань травного тракту у дітей. Займається терапією вроджених і набутих патологій. Оцінює загальний стан пацієнта. Лікує гастрит, гострий і хронічний панкреатит. Проводить консультативні прийоми.
Консультація
Гастроентеролог
Доктор Вороніна Світлана Степанівна спеціалізується в області гастроентерології. Кандидат медичних наук, займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту у пацієнтів різного віку. Лікує такі недуги як гастрит, гельмінтоз та холецистит.
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як ГРВІ, гострі захворювання травної, сечостатевої, бронхо-легеневої систем у дітей. Здійснює патронаж новонароджених та дітей до 2-х років.
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350