Лікарі фізіотерапевти в Києві (метро Золоті ворота)

Отличный врач. После курса всё стало на свои места, спасибо!
26 травня '17 г.
Проходила курс лечения, осталась очень довольна результатом. При необходимости буду обращаться только к Ольге Владимировне.
03 лютого '17 г.
Діна
Тестя на прием к Ольге Владимировне привозил не раз. Мне она показалась знающим и внимательным терапевтом, доброжелательным и культурным человеком. А главное, что тестю помогла вылечиться, сейчас он у нее периодически консультируется. Понравилось!
29 грудня '16 г.
Консультация озонотерапевта мне нужна была на протяжении беременности. По рекомендации акушера-гинеколога я осмотрена озонотерапевтом. Его помощь оказала неоценимый вклад в развитие малыша. Благодарно не имеет границ!
04 листопада '16 г.
Терапевт, фізіотерапевт, озонотерапевт, імунолог-інфекціоніст, паразитолог дитячий
Лікар-терапевт вищої категорії, головний лікар медичного центру «Альтернатива», лікар швидкої і невідкладної допомоги. Спеціалізується на лікуванні детоксикації із застосуванням озонотерапії, пресстерапіі, витягування хребта, а також лікуванні алергії, профілактиці ускладнень цукрового діабету, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, гіпертонічної хвороби.
Фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист
Викликати лікаря додому
Фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист проводить такі види масажу, як класичний, спортивний, лімфодренажний, розслаблюючий, реабілітаційний масаж обличчя, а також легкі мануальні техніки, тейпування.
Фізичний терапевт
Викликати лікаря додому