Кабінет дерматолога, косметолога Колягіної Є. О.

8.1
Київ, вул. Пушкінська, 11 (прийом у клініці Линлайн)
м.Театральна2 1 м.Золоті ворота4 1 м.Площа Незалежності12 7
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Приватний кабінет доктора Колягіна Е. А. займається усіма видами косметологічних послуг. У кабінеті веде прийом лікар-дерматолог-косметолог. В кабінеті проводяться основні процедури, спрямовані на лікування шкірних захворювань, оздоровлення і омолодження шкіри обличчя.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет дерматолога, косметолога Колягіної Є. О., вартість послуг:

• Лазерне омолодження RecoSMA
  • Лікування прищів (вугрової висипки)
  • Видалення судинних зірочок
  • Видалення винної плями
  • Лікування псоріазу (дерматозу)
  • видалення розтяжок
  • Видалення рубців
  • видалення новоутворень
  • Лазерне лікування вугрової хвороби одного локального ділянки (лоб, ніс або підборіддя) 380
  • Лазерна наноперфорація
  • Лазерна епіляція (видалення волосся)
  • Видалення татуювань
  • Лазерний пілінг (лазерна чистка обличчя)
  • Лазерне лікування постакне
  • Контурна пластика атрофічних рубців
  • ін'єкції Ботокса
  • Ін'єкції Диспорта
  • Мезотерапія зони навколо очей
  • Усунення темних кіл під очима
  • Мезотерапія лікування пігментації
  • Мезотерапія (розтяжки, шрами, рубці, в'яла шкіра, бульдогів щічки)
  • Мезотерапія (зона брів)
  • Мезотерапія (лікування шкіри голови)
  • Мезотерапія тіла (корекція локальних жирових відкладень)
  • Мезовартон
  • Контурна пластика носогубних складок

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тамара
Хорошая, приятная девушка, результатом процедур всгда довольна, рекомендую!
Ставила у Евгении Радиес, губки исправляла мне после неудачного похода к хреновому косметологу, пиллинги делаю и плазму !Все очень нравится и как девушка очень интересная и приятная!Подруги ходят к ней , тоже довольны !
Яна
18 квітня '18р.
Удаляла у Евгении Александровны веснушки, процедура прошла успешно, результатом я более чем довольна. Наконец то мне удалось избавиться от главного комплекса моего детства, теперь же я хожу к Колягиной на косметологические процедуры, все устраивает.
Владимир
Услугами Евгении Александровны я воспользовался единожды, но остался доволен. Точнее как единожды, я прошел серию процедур по сведению татуировки. Качеством результата остался доволен, не осталось даже и следа, рекомендую.
Таня
Евгения Александровна настоящий ангел! Она совмещает профессионализм и человечность, всегда поговорит с тобой и поддержит. Процедуры у нее почти все длительные, потому очень важно чтобы доктор могла поддержать разговор. Хожу только к ней, ни капли не жалею и прекрасно выгляжу.
Аня
Что я только не делала с прыщами, как их только не лечила, все либо совсем без результата, либо результат был не на долго. Мне подруга посоветовала обратиться к Евгении Александровне, с помощью лазерного лечения, мне удалось избавиться от угрей и пост акне следов. Спасибо большое Женечке, что делает нас красивыми!
Постоянно пользуюсь услугами Евгении Александровны, очень ее довольна. Она на отлично выполняет свою работу, и при этом всегда поддержит диалог. Благодаря ее волшебным рукам я не ощущаю себя на свой возраст, а гораздо моложе, спасибо!
Полина
Регулярно делаю уходовые процедуры у Евгении Александровне, результат выше всяких похвал, кожа даже лучше чем попка младенца) Женя умничка, всегда поможет и словом и делом.
Мила
Увеличивала мне губки. Результатом работы осталась очень довольна. Обязательно обращусь еще раз
Тимур
Остался доволен приемом. Доктор - профессионал своего дела.

Лікарі клініки Кабінет дерматолога, косметолога Колягіної Є. О.

Колягина Евгения Александровна
Дерматолог, Косметолог
Обрати фах
  • Дерматолог
  • Косметолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.