Сімейні лікарі в Києві (метро Золоті ворота)

Іван
Хороший спеціаліст. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Ірина
Чудовий уважний лікар.
30 листопада '-1 г.
Маша
Наталья Юрьевна - отличный специалист, наблюдаемся у нее несколько лет. Нареканий на специалиста нет. Рекомендуем без сомнений.
24 січня '20 г.
Терапевт, сімейний лікар
Спеціалізується на лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, серцево-судинної системи. Проводить огляд і складає графік вакцинації.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Педиатр, врач общей практики
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням та діагностикою таких захворювань, як вірусні захворювання, алергічний риніт, кон’юнктивіт, сезонний поліноз, бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія, артеріальна гіпертензія, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, цистити, сечокам’яна хвороба, порушення обміну речовин, поверхневі травмами шкіри, харчові отруєння.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Cімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань загального профілю. Надає послуги з діагностики, лікування та профілактики хвороб. Лікує захворювань серцево-судинної, ендокринної, нервової та сечостатевої системи. Працює з сезонними вірусними і інфекційними захворюваннями.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, хвороб органів шлунково-кишкового тракту, патологій сечовивідної системи, неврологічних хвороб, алергічних реакцій.