Лікарі косметологи в Києві (метро Золоті ворота)

Екатерина
Хожу к доктору уже 5 лет, всегда подскажет как лучше сделать, как красивее будет! Делали много чего , всегда остаюсь красивой и довольной как слон!!!
30 листопада '-1 г.
Христина
Хочу подякувати своєму косметологові за ті дива що вона робить. Друзі порекомендували її. Жодного разу не пошкодувала що звернула до неї. Задоволена абсолютно усім. Рекомендую усім знайомим та рідним!
26 січня '20 г.
Ставила у Евгении Радиес, губки исправляла мне после неудачного похода к хреновому косметологу, пиллинги делаю и плазму !Все очень нравится и как девушка очень интересная и приятная!Подруги ходят к ней , тоже довольны !
30 листопада '-1 г.
Очень хороший специалист. посещаю ее регулярно. Благодаря ее старания моя кожа стала выглядеть намного лучше. Очень рада, что знаю именно этого врача.
12 грудня '16 г.
Дерматолог, Косметолог
Лікар Колягіна Євгенія Олександрівна спеціалізується в області дерматокосметології та лазеротерапії, володіє ін'єкційними методиками. Надає послуги з контурної пластики, мезотерапії, біоревіталізації, плазмоліфтінга і апаратної косметології. Закінчила Харківський національний медичний університет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Косметолог
Майстер фейсбілдінгу, проводить всі процедури догляду і очищення шкіри: пілінги, чищення, ліфтинг, маски, догляд.