Лікарі андрологи в Києві (метро Золоті ворота)

Світалана
Фахівець дуже уважний і приємний як людина і як спеціаліст. Дуже компетентний в своїй справі, мені сподобався прийом. Будемо лікуватися і подивимося на результат. Безперечно буду рекомендувати його своїм друзям. Дякую за турботу!
18 березеня '20 г.
Все добре. Уважний спеціаліст! Сподобалося все, докладно все пояснив, питань ніяких не залишив. Нам виписано лікування, Стан покращився у кращий бік. Від себе хочеться побажати лікарю наснаги та терпіння у такій не легкій роботі. Дякую!
22 лютого '20 г.
Марк
Я очень люблю свою жену, но в последнее время у нас какие-то натянутые отношения. Я обратился к врачу, он мне помог советами и некоторыми препаратами. Спасибо.
04 грудня '16 г.
Валерий
Записался на консультацию и долго думал, как объяснить деликатную ситуацию. Как только начал рассказывать врач продолжил, какие симптомы меня беспокоят. Все прошло отлично. Спасибо за понимание и эффективное лечение!
25 червеня '16 г.
Отоларинголог
Лікар займається комплексною терапією захворювань ЛОР-органів у дорослих. Лікує інфекційні, бактеріальні та запальні патології. Видаляє сірчані пробки, сторонні предмети. Спеціалізується на лікуванні гаймориту, отиту, фарингіту, риніту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Лікар уролог-андролог, сексопатолог, проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле. Займається лікуванням такіз захворювань, як зовнішніх статевих органів чоловіків, сімейне безпліддя, нирок, сечовивідних шляхів.
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Уролог, андролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з частими сечовипусканнями, різями при сечовипусканні, хворобливою еякуляцією та уретральними виділеннями. Є автором методик лікування урогенітальних інфекцій, простатиту, уретриту, імпотенції.