Сторінка 2. Педіатри перед вакцинацією в Києві

Даша
Педиатр замечательный, как-то даже не ожидала, всегда думала, что если детский врач - то женщина, иначе будет сложнее. Но нет, это именно наш врач! И ребенку он очень понравился сразу, и мне. Лечит хорошо, видно, что не равнодушный, всегда очень внимательный и чуткий
15 грудня '16 г.
Полина
Рада, что могу обратиться за консультацией к Владимиру Валерьевичу. Мои знакомые мамочки очень хорошо о нем говорят. Вот и я, если что спешу к нему на прием. Врач внимательный, ответственный, добр к детям. Мне нравится его подход к лечению.
08 квітня '17 г.
Наблюдаемся у Яны Сергеевны и очень довольны. Она лечит именно ребенка (а не болезнь отдельно от него). Заботится, чтобы он чувствовал себя во время лечения как можно комфортнее, меньше мучался от симптомов, ну и, конечно, чтобы быстрее выздоравливал.
07 січня '17 г.
Диана
Приятно доверить своего ребенка в руки грамотного педиатра. Яна Сергеевна культурный, ответственный и компетентный врач. Спасибо ей за поддержку, хорошее отношение и безупречное медицинское ведение нашего сына.
15 грудня '16 г.
Как только родила своего сына Тимура, с того времени стали наблюдаться у Яны Сергеевны Амелиной. Она внимательно следила за развитием ребенка, контролировала набор веса, следила за графиком вакцинации. Приятно иметь дело с опытным врачом-педиатром.
10 грудня '16 г.
Арина
Когда мой ребенок заболел краснухой, первым делом я вызвала нашего детского педиатра Яну Сергеевну на дом. Амелина успешно специализируется на лечении таких инфекционных заболеваний у детей. Я воспользовалась советами врача и это помогло быстрее справиться с болезнью.
02 березеня '17 г.
Неонатолог, Педіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологій верхніх і нижніх дихальних шляхів у дітей, а також алергічних і соматичних захворювань. Спеціалізується на вакцинологии і неонатології. Консультує з питань догляду за дітьми та грудного вигодовування, розробляє графіки вакцинацій. Займається корекцією психофізичного стану дітей до року.
Педіатр
Доктор Васецька Світлана Юріївна спеціалізується в області педіатрії, займається лікуванням пацієнтів з кардіологічними патологіями. Проводить консультаційно-діагностичні заходи, контролює загальний стан пацієнтів при вроджених вадах серцевої діяльності.
Педіатр
Доктор Білик Тетяна Володимирівна спеціалізується в області педіатрії, проводить прийом пацієнтів, консультує з питань діагностики та лікування захворювань різного генезу у дітей. Виконує огляд перед проведенням вакцинації, виявляє гострі респіраторні інфекції, проводить обстеження шлунково-кишкового тракту. Контролює питання харчування і здорового способу життя дітей.
Педіатр, сімейний лікар
Лікар Барба Ірина Іванівна, спеціаліст вищої категорії. Спеціаліст в області педіатрії, розбирається у методах терапії та фармакотерапії. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань дитячого віку. Лікує простудні захворювання та гостру респіраторну вірусну інфекцію, гельмінтози, грип, кір, коклюш і вітрянку, краснуху, скарлатину, харчові отруєння.
Педіатр
Лікарка спеціалізується в області педіатрії. Здійснює спостереження дітей з народження і до 18 років. Займається профілактикою фонових патологій, виявленням і терапією соматичних та інфекційних хвороб. Надає невідкладну допомогуу критичних станах, проводить вакцинацію, веде медичну документацію. Виконує внутрішньом'язові і внутрішньовенні ін'єкції.
Консультація
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію, фарингоскопію, пульсоксиметрію, тонометрію, призначення лікування, контроль за перебігом терапії, диференціальну діагностику виражають туберкулінові проби (проба Манту), патронаж новонароджених. Також лікар оформляє довідки про стан здоров'я дітей (форма №026/о, №086-1\0, 086-2\0), проводить складання графіка вакцинацій, консультації з грудного вигодовування.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як ГРВІ, гострі захворювання травної, сечостатевої, бронхо-легеневої систем у дітей. Здійснює патронаж новонароджених та дітей до 2-х років.
Сімейний лікар
Педіатр, сімейний лікар
Доктор Яківчук Людмила Василівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії в області педіатрії та сімейної медицини. Проводить діагностику і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів (синусити, фарингіти, тонзілити, гострі распіраторні інфекції), шкіри, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи. Розшифровує результати інструментальних та інших методів досліджень, при наявності відхилень від норми надасть рекомендації.
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15
21 рік досвіду
Ольга Іванівна чуйна, уважна, вміє налагодити контакт із дитиною. Лікування проводить згідно протоколів, комплексна підтримка дитини.