Алексєєнко Людмила Михайлівна

Педіатр
Лікар вищої категорії
Консультація
Лікарка спеціалізується в області педіатрії. Здійснює спостереження дітей з народження і до 18 років. Займається профілактикою фонових патологій, виявленням і терапією соматичних та інфекційних хвороб. Надає невідкладну допомогуу критичних станах, проводить вакцинацію, веде медичну документацію. Виконує внутрішньом'язові і внутрішньовенні ін'єкції.
Лікар працює в клініках:
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 65 А р.Святошинський

Екатерина
Доверяем Людмиле Михайловне нашего ребенка не первый год. Замечательный педиатр. К деткам хорошо относится. В работе настоящий профессионал, всегда делает все возможное, чтобы помочь маленьким пациентам.

• 1986, 1991 року, 1994, 1996, 2001, 2006 рр. – Донецький медінститут ім. М. Горького: “Педіатрія”, “Неонатологія”.
  • 2011 р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика: “Педіатрія”.
  • 2014 р. – Донецький національний медуніверситет ім. М Горького: Організація та управління охороною здоров’я. Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика: “Педіатрія”.

• Членкиня Асоціації педіатрів України, Асоціації педіатрів- гастроентерологів та нутриціології.

Лікар-педіатр надає послуги

• консультативний прийом педіатра
  • вакцинопрофілактика
  • патронаж немовлят
  • консультація з питань грудного вигодовування
  • профілактичні огляди дітей
  • лікування захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту тощо
  • аускультація
  • перкусія
  • вимірювання артеріального тиску
  • в/м і в/в ін’єкції
  • отоскопія
  • алергопроби тощо

Лікар-педіатр займається лікуванням захворювань

• захворювання органів верхніх і нижніх дихальних шляхів
  • дитячі інфекційні захворювання
  • алергічні захворювання
  • гострі та хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту
  • анемії
  • захворювання нирок і сечовивідних шляхів
  • жовтяниця
  • дерматити
  • ацетонемічні стани
  • вегетативні дисфункції
Додаткова інформація
  • 2012 р. – почесна грамота Міністерства охорони здоров’я України, наказ №130 КМУ м. Київ.