Сторінка 3. Педіатри перед вакцинацією в Києві

Даша
Педиатр замечательный, как-то даже не ожидала, всегда думала, что если детский врач - то женщина, иначе будет сложнее. Но нет, это именно наш врач! И ребенку он очень понравился сразу, и мне. Лечит хорошо, видно, что не равнодушный, всегда очень внимательный и чуткий
15 грудня '16 г.
Полина
Рада, что могу обратиться за консультацией к Владимиру Валерьевичу. Мои знакомые мамочки очень хорошо о нем говорят. Вот и я, если что спешу к нему на прием. Врач внимательный, ответственный, добр к детям. Мне нравится его подход к лечению.
08 квітня '17 г.
Наблюдаемся у Яны Сергеевны и очень довольны. Она лечит именно ребенка (а не болезнь отдельно от него). Заботится, чтобы он чувствовал себя во время лечения как можно комфортнее, меньше мучался от симптомов, ну и, конечно, чтобы быстрее выздоравливал.
07 січня '17 г.
Диана
Приятно доверить своего ребенка в руки грамотного педиатра. Яна Сергеевна культурный, ответственный и компетентный врач. Спасибо ей за поддержку, хорошее отношение и безупречное медицинское ведение нашего сына.
15 грудня '16 г.
Как только родила своего сына Тимура, с того времени стали наблюдаться у Яны Сергеевны Амелиной. Она внимательно следила за развитием ребенка, контролировала набор веса, следила за графиком вакцинации. Приятно иметь дело с опытным врачом-педиатром.
10 грудня '16 г.
Арина
Когда мой ребенок заболел краснухой, первым делом я вызвала нашего детского педиатра Яну Сергеевну на дом. Амелина успешно специализируется на лечении таких инфекционных заболеваний у детей. Я воспользовалась советами врача и это помогло быстрее справиться с болезнью.
02 березеня '17 г.
Викликати лікаря додому
Владимирець Олена Сергіївна лікар-педіатр другої категорії, проводить прийом дітей з народження. Займається діагностикою та лікуванням: захворювання органів дихання: трахеїт, бронхіт, пневмонія. Захворювання ЛОР-органів: отит, фарингіт, синусит, ларингіт. Дитячих інфекційних захворювань: вітряна віспа, скарлатина, коклюш, Коксакі. Захворювань шкіри: дерматити, стрептодермія, герпетичні та грибкові захворювання шкіри.
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням гострої та хронічної патології у дітей та підлітків. Проводить лікування відповідно до діючих протоколів і доказової медицини захворювань дитячого віку. Надає рекомендації з питань розвитку дитини, грудного вигодовування та щеплень. Заслужений лікар України (2008 рік).
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр, неонатолог
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар педіатр першої категорії, веде дітей від народження і до 18 років. Консультує щодо грудного вигодовування, по алергічних захворювань, які часто хворіють і т.д.
Педіатр
Лікар-педіатр, займається діагностикою та лікуванням інфекційних захворювань у малюків, включаючи краснуху, грип, кір і вітрянку. Веде консультативний прийом. Спостерігає дітей з народження і до одного року, а також хронічно хворих маленьких пацієнтів. Контролює проведення вакцинації та введення прикорму.
Вакцинаторам, Педіатр
Лікар спеціалізується в області вакцинологии і педіатрії. Здійснює консультативний прийом з питань догляду та вигодовування дітей, займається складанням індивідуальних графіків вакцинації. Приймає дітей з відсутністю апетиту, млявістю, надмірної блідістю шкірних покривів, поганим сном і розладом стільця.
Вакцинатор, Епідеміолог
Доктор спеціалізується в області вакцинологии і епідеміології. Проводить вакцинопрофілактику, займається складанням індивідуальних графіків вакцинацій. Консультує пацієнтів з приводу підбору вакцин. Виконує аналіз епідеміологічної ситуації, досліджує вогнища зараження, розробляє заходи, спрямовані на придушення епідемії.
Викликати лікаря додому
Лікар проводить консультативний прийом дітей в клініці і на виїзді. Здійснює патронаж дітей з народження. Складає індивідуальні графіки вакцинації, лікує інфекційні захворювання, харчові отруєння, ГРВІ, гастрит і атопічний дерматит.
Консультація от 580 грн.
Педіатр; Дитячий гематолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей та підлітків. Приймає пацієнтів з ГРВІ, грипом, бронхітом, тонзилітом, атопічним дерматитом, вітрянкою, скарлатиною, гастритом. Спеціалізується на лікуванні гематологічних хвороб. Консультує з питань вакцинації.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, риносинусит, пневмонію, бронхіт та бронхіальну астму, цистит, гастрит, остеохондроз та СOVID-19. Консультує з питань вакцинації.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію, фарингоскопію, пульсоксиметрію, тонометрію, призначення лікування та контроль за ходом терапії, оформлення довідок про стан здоров’я дітей, складання графіка вакцинацій. Також Наталія Олексіївна проводить патронаж новонароджених, консультації по грудному вигодовуванню.