Сторінка 18. Урологи в Києві

Олег
Спасибо за назначенное лечение!
17 серпня '16 г.
Сергей
Огромное спасибо за вложенный труд в мое лечение!
31 травня '16 г.
Андрей
Грамотный врач, адекватное лечение. Рекомендую.
17 липня '16 г.
Дмитрий
Молодой, но очень грамотный спец. Есть с чем сравнить. Сделал мне операцию на рецидив. Вывел из болезни полностью. Рекомендую
23 травня '17 г.
Василий Н.
В лице Александра Анатольевича нашел понимающего человека и превосходного специалиста. Для меня то, что он смог меня вылечить, - что-то похожее на чудо. Безмерно благодарен!
11 січня '17 г.
Андрій
Звертався до лікаря з проблемами сечового міхура. Вдячний за допомогу. Зараз я почуваюся добре. Завдяки лікуванню налагодилось життя.
03 січня '17 г.
Уролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії урологічних патологій. Приймає пацієнтів, у яких спостерігаються проблеми з сечовипусканням і хворобливі відчуття в нижній частині живота. Успішно лікує цистит, сечокам'яну хворобу, уретрит, простатит, аденому простати і хвороби, що передаються статевим шляхом.
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Уролог
Теймуров Тогрул Теймурович - лікар-уролог. Лікує хронічні запальні захворювання органів сечовидільної системи, чоловічої статевої системи.
Уролог
Надає кваліфіковану допомогу дорослим та дітям від 6-ти років. Допомагає своєчасно діагностувати та пролікувати захворювання сечостатевої системи.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Хірург, УЗД-фахівець
Терапевт
Доктор лікує широкий спектр захворювань дихальної, травної, серцево-судинної, сечовидільної систем. Виконує розшифровку результатів лабораторних досліджень. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з бронхітом, пневмонією, гастритом, гіпертонічною хворобою.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, риносинусит, пневмонію, бронхіт та бронхіальну астму, цистит, гастрит, остеохондроз та СOVID-19. Консультує з питань вакцинації.
Терапевт, сімейний лікар, фахівець УЗ-діагностики
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та серцево-судинної систем. Виконує ЕКГ, УЗД органів черевної порожнини, нирок та щитовидної залози. Веде пацієнтів після оперативних втручань. Консультує з питань вакцинації.