Сторінка 20. Урологи в Києві

Олег
Спасибо за назначенное лечение!
17 серпня '16 г.
Сергей
Огромное спасибо за вложенный труд в мое лечение!
31 травня '16 г.
Андрей
Грамотный врач, адекватное лечение. Рекомендую.
17 липня '16 г.
Дмитрий
Молодой, но очень грамотный спец. Есть с чем сравнить. Сделал мне операцию на рецидив. Вывел из болезни полностью. Рекомендую
23 травня '17 г.
Василий Н.
В лице Александра Анатольевича нашел понимающего человека и превосходного специалиста. Для меня то, что он смог меня вылечить, - что-то похожее на чудо. Безмерно благодарен!
11 січня '17 г.
Андрій
Звертався до лікаря з проблемами сечового міхура. Вдячний за допомогу. Зараз я почуваюся добре. Завдяки лікуванню налагодилось життя.
03 січня '17 г.
Сімейний лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Здійснює профілактичні огляди. Розшифровує результати ЕКГ. Приймає пацієнтів із ГРВІ, бронхітом, риносинуситом, артеріальною гіпертензією, панкреатитом, холециститом, радикулітом, невралгією та іншими патологіями.
Уролог, УЗИ-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних захворювань хірургічними та консервативними методами. Виконує операцію з видалення водянки яєчка, протезування яєчка та операцію Мармара при варикоцеле. Проводить чоловічу цистоскопію, радіохвильове або лазерне видалення кондилом, папілом промежини або зовнішніх статевих органів.
Уролог-андролог
Доктор лікує широкий спектр урологічних захворювань. Виконує УЗД нирок, органів мошонки та сечового міхура. Проводить катетеризацію сечового міхура, масаж простати, біопсію простати, висічення крайньої плоті та видалення кіст придатка яєчка. Приймає пацієнтів із циститом, орхітом, пієлонефритом, чоловічою безплідністю, сечокам'яною хворобою.
Уролог, андролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з частими сечовипусканнями, різями при сечовипусканні, хворобливою еякуляцією та уретральними виділеннями. Є автором методик лікування урогенітальних інфекцій, простатиту, уретриту, імпотенції.
Уролог-андролог, лікар УЗД в урології
Лікар лікує запальні захворювання нирок та сечового міхура, захворювання органів мошонки, чоловіче безпліддя, простатит, везикуліт, аденому передміхурової залози, синдром хронічного тазового болю. Здійснює амбулаторний прийом пацієнтів від 18 років. Виконує катетеризацію сечового міхура, лікувальний масаж передміхурової залози.
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.
Терапевт
Лікар-терапевт Швидка Ірина Олександрівна займається лікуванням кардіологічних захворювань, таких як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність; гастроентерологічних хвороб, таких як панкреатит, гастрит, холецистит; отоларингологічних хвороб, таких як фарингіт, тонзиліт, бронхіт.
Уролог