Баран Володимир Євгенович

Уролог, лікар УЗД
22 роки досвіду
Консультація 690 грн.
Володимир Євгенович веде прийом пацієнтів із проблемами сечостатевої системи, здійснює ультразвукову діагностику, призначає лабораторні дослідження, медикаментозне та інструментальне лікування.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Київ м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)

Відгуки пацієнтів

Немає відгуків
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• 2002 р. — Закінчив Національний медичний університет імені А.А. Богомольця, Лікувальна справа, Київ, Вища з 09.1996 до 06.2002 (5 років 9 місяців).
  • 2004 р. — Закінчив інтернатуру за спеціальністю «хірургія», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ, Вища з 09.2002 по 02.2004 (1 рік 5 місяців).
  • 2005 р. — Спеціалізація за спеціальністю «нефрологія», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ, Вища з 02.2005 до 05.2005 (3 місяці).
  • 2007 р. — Спеціалізація за спеціальністю «урологія», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ, Вища з 01.2007 по 06.2007 (5 місяців).
  • 2014 р. — спеціалізація за спеціальністю «трансплантологія», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ, Вища з 01.2014 до 05.2014 (4 місяці).
  • 2017 р. — спеціалізація за спеціальністю «ультразвукова діагностика», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ, Вища з 03.2017 по 06.2017 (3 місяці).

Курси підвищення кваліфікації

• 2016 р. — Цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання андрології та сексопатології» - Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ.
  • 2017 р. — Цикл тематичного вдосконалення «Лапароскопічна урологія» – Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ.
  • 2017 р. — Цикл тематичного вдосконалення «Ендоскопічні методи в урології» - Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ.

Участь в асоціаціях

Член асоціації урологів України. Член європейської асоціації урологів. Член асоціації трансплантологів України. Член асоціації нефрологів України. Постійний делегат конгресів та з'їздів за напрямами урологія, онкоурологія, нефрологія, хірургія, ультразвукова діагностика, трансплантологія.

Уролог, лікар УЗД надає послуги

• лікування простатиту;
  • лікування аденоми передміхурової залози;
  • лікування передчасного сім'явипорскування;
  • лікування еректильної дисфункції;
  • лікування фімозу;
  • первинна консультація уролога;
  • лікування короткої вуздечки;
  • лікування гідроцелі (водянки яєчка);
  • лікування варикоцеле;
  • підготовка до ультразвукового дослідження;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД сечовидільної системи;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД простати, насіннєвих бульбашок та яєчок;
  • доплерографія (УЗД) нижніх кінцівок;
  • доплерографія (УЗД) верхніх кінцівок;
  • УЗД печінки;
  • УЗД серця (Ехокардіографія);
  • УЗД підшлункової залози;
  • УЗД суглобів;
  • ударно-хвильова терапія;
  • еластографія;
  • лікування циститу;
  • лікування пієлонефриту;
  • лікування баланіту та баланопоститу;
  • УЗД грудної клітки (УЗД легень).