Сторінка 19. Урологи в Києві

Олег
Спасибо за назначенное лечение!
17 серпня '16 г.
Сергей
Огромное спасибо за вложенный труд в мое лечение!
31 травня '16 г.
Андрей
Грамотный врач, адекватное лечение. Рекомендую.
17 липня '16 г.
Дмитрий
Молодой, но очень грамотный спец. Есть с чем сравнить. Сделал мне операцию на рецидив. Вывел из болезни полностью. Рекомендую
23 травня '17 г.
Василий Н.
В лице Александра Анатольевича нашел понимающего человека и превосходного специалиста. Для меня то, что он смог меня вылечить, - что-то похожее на чудо. Безмерно благодарен!
11 січня '17 г.
Андрій
Звертався до лікаря з проблемами сечового міхура. Вдячний за допомогу. Зараз я почуваюся добре. Завдяки лікуванню налагодилось життя.
03 січня '17 г.
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань ШКТ, хвороб легень та верхніх дихальних шляхів, патологій сечостатевої системи. Приймає дорослих та дітей з гастритом, панкреатитом, холециститом, пневмонією, ХОЗЛ, тонзилітом, гайморитом, циститом. Виїжджає додому до пацієнтів, консультує з питань вакцинації.
Терапевт, сімейний лікар
Лікар-терапевт, сімейний лікар найвищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи, травної системи, легень, сечовидільної системи, артритів.
Педіатр
21 рік досвіду
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350
Гастроентеролог
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164
Терапевт
Сімейний лікар, інфекціоніст
Уролог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Доктор займається лікуванням захворювань сечовидільної системи та інфекцій, що передаються статевим шляхом, виконує різні процедури, в тому числі: бужування уретри, видалення гострих кондилом, масаж передміхурової залози і т.д. Проводить лікування імпотенції, еректильної дисфункції.
Сімейний лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Здійснює профілактичні огляди. Розшифровує результати ЕКГ. Приймає пацієнтів із ГРВІ, бронхітом, риносинуситом, артеріальною гіпертензією, панкреатитом, холециститом, радикулітом, невралгією та іншими патологіями.