Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Києві (метро Тараса Шевченко)

Антонюк Ксения
Доктор Петрик Михаил Вадимович очень внимательный и скрупулёзный , профессионал . Делал УЗИ брюшной полости , настоял на сдаче анализов , неравнодушен к судьбе своих пациентов . Доктор с большой буквы , Клиника соответствует своему рангу , если Вам нужен хороший диагност это Доктор Петрик !
30 листопада '-1 г.
Наталия очень хороший профессионал. Я очень довольна что к ней попала и всем рекомендую, рассказывает просто и доступно.
Николай
Дуже прогресивний доктор. Відмінно все пояснює. Якщо лікуватись, то тільки в нього. Глибока пошана.
Стефанида
Наш любимый гинеколог на протяжении 15 лет. А сейчас ещё и эстетический хирург для женщин. После кормления детей грудь опала, но на импланты я не решалась, почитав статистику, что они все же повышают риски развития рака груди. Наталия Дмитриевна мне провела процедуру липосакции и липофиллинга молочных желёз плюс нанофет для улучшения качества кожи (от растяжек). Девочки, это что-то! Грудь натуральная, объемная и красивая. Плюс все своё и никаких рубцов! Очень довольна и я и муж!
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Петрик Наталія Дмитрівна спеціалізується в області гінекології, виявленні різних порушень і патологій в роботі жіночої репродуктивної системи. Доктор проводить абдомінальне і трансвагінальне ультразвукове обстеження, пренатальний скринінг з метою контролю за розвитком плоду. Надає послуги 3D і 4D УЗ-досліджень на всіх термінах вагітності.
Сімейний лікар, УЗД-фахівець, функціональний діагност
Доктор Петрик Михайло Вадимович спеціалізується в області ультразвукової діагностики, проводить обстеження, профілактикою і лікуванням захворювань внутрішніх органів. Доктор проводить УЗ-діагностику серця, судин голови і шиї, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, УЗД органів малого таза. Надає послуги з проведення 3D / 4D ультразвукових обстежень.
УЗД-фахівець
Доктор Тимофєєва Ольга Володимирівна спеціалізується в області ультразвукових досліджень, надає консультації пацієнтам щодо результатів сканування. Доктор проводить УЗ-обстеження щитовидної залози, матки, молочних залоз, яєчників, надає послуги трансвагинального і транабдоміального дослідження. Також займається своєчасною діагностикою захворювань і патологій жіночої репродуктивної системи.
Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець, гінеколог, ендоскопіст
Доктор Зінченко Галина Гаврилівна спеціалізується на гінекології та ендокринології. Компетентна в проведенні ультразвукової діагностики. Також використовує для постановки діагнозу кольпоскопію. Надає послуги консультативних прийомів. Лікує передменструальний синдром, клімакс і пре-клімакс. Крім того, займається лікуванням урогенітальних інфекційних недуг, включаючи молочницю. Призначає відповідну терапію при запальних процесах органів жіночої сечостатевої системи. Діагностує передракові стани.
УЗД-фахівець
Лікар УЗ-діагностики і багатопрофільний хірург надає послуги ультразвукових досліджень органів травної, сечовидільної та статевої систем. Також за допомогою сучасних технологій діагностує недуги сечового міхура і м'яких тканин.