Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Тараса Шевченко)

Знакома с Ларисой Дмитриевной не один год, ещё со времен когда она была нашим участковым терапевтом. Доктор просто замечательный, всегда внимательна, тактична, всегда проводит полный осмотр, подробно изучает проблему, ставит точный диагноз. Лечение всегда назначает по делу, действенное. Ни разу не была недовольна её работой. Буду обращаться к ней и в дальнейшем.
30 листопада '-1 г.
Зинаида Георгиевна
Сегодня ровно год как мою дочь выписали из больницы Привезла ее из Мариуполя в тяжелейшем состоянии.Татьяна Викторовна нас взяла на лечение.Черезмесяц дочь была "лялечкой". Спасибо Вам большое за спасение. Доктор от Бога.
14 грудня '17 г.
Лидия
Прием доктор провела хорошо. Назначила необходимое и главное действенное лечение. Я очень благодарна за оказанную помощь.
16 лютого '17 г.
20.04.2017
Неделю назад началась рвота, диарея, боли в боку, народные средства не помогали. Обратилась к врачу, обследовалась, диагноз- панкреатит. Спасибо Татьяне Викторовне за помощь.
25 грудня '16 г.
Гастроентеролог
Доктор Літвінова консультує пацієнтів зі скаргами на болі в животі, розлади стільця, гіркоту в роті, печію, відрижку і ін. Спеціалізується на лікуванні гастриту, хронічного панкреатиту, коліту, холециститу, виразкових хвороб.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Терапевт, гастроентеролог
Викликати лікаря додому
Лікар проводить комплексну терапію хронічних і невідкладних патологічних станів в гастроентерології, кардіології та пульмонології. Надає індивідуальні рекомендації щодо здорового способу життя, призначення ЛФК, дієтотерапії.
Консультація
Терапевт, Гастроентеролог
Досвідчений лікар пульманології, кардіолог, гастроентеролог, терапевт, надає широкий спектр послуг з діагностування та лікування захворювань: судин і серця, терапевтичного напрямку (хронічних бронхітів, бронхіальної астми, пневмонії), патологій внутрішніх органів (черевної порожнини, печінки, нирок). Допомагає в лікуванні: підшлункової залози, дискінезії жовчовивідних шляхів, дисбактеріоз кишечника, інфекційних захворюваннях нирок, різних видів гіпертонічної хвороби. Олеся Михайлівна становить індивідуальні програми лікування, проводить ЕКГ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Гастроентеролог, терапевт, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар - гастроентеролог першої категорії, консультує вагітних з патологією органів травлення (печія вагітних, гепатоз і дискінезія жовчного міхура у вагітних), дає рекомендації по дієтах, режиму харчування. Проводить дослідження: гастродуоденоскопія, колоноскопія, УЗД органів черевної порожнини з доплерографією судин і функціональним навантаженням жовчного міхура, комп'ютерна томографія, іригоскопія.
Консультація от 580 грн.
Хірург, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар хірург, надає послуги з оперативного лікування при патології малого тазу, гострій хірургічній патології, при патології прямої кишки. Закінчила Донецький Державний мед.універсітет.
Консультація от 580 грн.