Лікарі педіатри в Києві (метро Тараса Шевченко)

Отличный доктор. Грамотный специалист.
30 листопада '-1 г.
Ангелина
Светлана Васильевна Годуванова отличный врач-педиатр с многолетним опытом работы. Неоднократно приезжала на вызов к нашим детям. Внимательная, вежливая, доброжелательная, быстро находит общий язык с детьми. Я как мама очень довольна осмотром и результатом лечения. Всем советую.
05 березеня '19 г.
Лариса
Не боюсь в этом признаться, но мы с большим уважением и любовью относимся к нашему педиатру Ильиной Галине Леонидовне. Она, как заботливая мамочка опекает всех малышей, следит за своевременной вакцинацией, контролирует правильность введения прикорма. Думаю меня поддержат многие родители.
17 лютого '17 г.
Сергей
Понравилось все: и качество оказанной помощи, и отношение к пациентам
08 жовтня '16 г.
Педіатр
Дитячий лікар вищої кваліфікаційної категорії лікує малюків від народження і до вісімнадцяти років. У ранньому віці контролює процеси розвитку, введення прикорму, становить календар щеплень. Консультує батьків з приводу догляду за дитиною, підвищує медичну грамотність. Оглядає малюків з симптоматикою алергічних реакцій, призначає необхідну терапію. Також лікує скарлатину, грип, дисбактеріоз, вітрянку і краснуху.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 2000 грн.
Викликати лікаря додому
Доктор спеціалізується в області педіатрії. Займається виявленням захворювань дитячого віку і лікуванням дітей від народження до повноліття. Здійснює патронаж дітей від 0 до 1 року, профілактику дитячих патологій. Складає графіки вакцинації.
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням гострих і хронічних патологій у дітей. Здійснює патронаж дітей до 1 року. Консультує з питань вакцинації, догляду, харчування та профілактики хвороб у дітей. Систематично бере участь в конференціях з педіатрії.
Викликати лікаря додому
Лікар проводить консультативний прийом дітей в клініці і на виїзді. Здійснює патронаж дітей з народження. Складає індивідуальні графіки вакцинації, лікує інфекційні захворювання, харчові отруєння, ГРВІ, гастрит і атопічний дерматит.