Тимофєєва Ольга Володимирівна

УЗД-фахівець
Доктор Тимофєєва Ольга Володимирівна спеціалізується в області ультразвукових досліджень, надає консультації пацієнтам щодо результатів сканування. Доктор проводить УЗ-обстеження щитовидної залози, матки, молочних залоз, яєчників, надає послуги трансвагинального і транабдоміального дослідження. Також займається своєчасною діагностикою захворювань і патологій жіночої репродуктивної системи.

Лена
26 квітня '17р.
Проходила у Ольги Владимировны УЗИ. Мне все понравилось — и отношение доктора к пациентам, и качество исследования и отсутствие очередей.
Спасибо Вам за качественное УЗИ — все очень быстро и результат сразу. Я очень довольна выбором врача.

• Національний медичний університет імені А.А. Богомольця.
  • пройшла спеціалізації з акушерства і гінекології та ультразвукової діагностики в НМАПО ім. П.Л. Шупика.

• є членом Асоціації акушерів-гінекологів України;
  • є членом The Fetal Medicine Fundation;
  • пройшла міжнародне стажування IFMSA standing committee of professional exchange – gynecology/obstetrics Сzech Republic, учасник програми міжнародного обміну спеціалістами в області охорони здоров'я); General medicine public health and management (medical English, курс «Основи перинатальної психології та психології репродуктивної сфери» Г.Г. Філіпова);