Сторінка 51. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Никита
Хороший врач, ничего плохого не могу сказать.
01 червеня '16 г.
Врач понравился. Лечение проводит очень хорошо.
14 серпня '16 г.
Руслана
Пользуемся услугами Виталия Сергеевича всей семьей, нареканий нет.
30 вересня '16 г.
Стоматолог-терапевта, ендодонтист
ОСВІТА: Українська медична стоматологічна академія НАПРЯМКИ РОБОТИ: - лікування кореневих каналів зубів з використанням операційного мікроскопа; - складні випадки переліковування кореневої системи зубів; - вилучення зламаних інструментів, штифтів, вкладок; - художні реставрації; відбілювання.
Дитячий лікар-стоматолог
ОСВІТА Національний медичний університет імені О. О. Богомольця НАПРЯМКИ РОБОТИ - адаптація дитини в стоматологічному кабінеті, лікування у формі гри; - лікування та видалення молочних зубів; - художні реставрації зубів, установка дитячих коронок; - навчання дитини гігієні ротової порожнини; лікування уві сні
Стоматолог-терапевт, ендодонт
Лікар займається ендодонтичним лікуванням зубів. Повторно лікує невдало скориговані кореневі канали. Приймає пацієнтів з пульпітом, кістами зубів, зубними гранульомами, некрозом пульпи та інфікуванням пульпи. Спеціалізується на професійній гігієні ротової порожнини та прямій реставрації зубів.
Стоматолог-ортодонт
Лікар займається корекцією та усуненням аномалій зубощелепної системи. Виконує установку лінгвальних невидимих брекетів, установку керамічних та сапфірових брекетів. Здійснює прийом дорослих і дітей. Консультує з питань виправлення прикусу.
Стоматолог-хірург, пародонтолог
Лікар спеціалізується на видаленні зубів, в тому числі зубів мудрості. Займається діагностикою, лікуванням, а також профілактикою захворювань пародонту. Виконує клаптеві операції. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з пародонтології.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Лікар займається терапією, ортопедією та хірургією. Проводить лікування та профілактику ротової порожнини та ясен, мікропротезування, видалення зубів. Особливої уваги приділяє розвитку себе у напрямку реставрації зубів та надання послуг саме у цьому сегменті.
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань зубів і ясен. Здійснює прийом дорослих та дітей. Проводить лікування зубів під мікроскопом. Виконує лікування, пломбування та видалення молочних зубів. Консультує з питань підбору паст та догляду за порожниною рота.
Стоматолог-терапевт, ортопед
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань порожнини рота та ясен. Спеціалізується на естетичній реставрації зубів, мікропротезуванні та лікуванні зубів під мікроскопом. Проводить видалення зубів. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах та майстер-класах.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, ендодонтист, пародонтолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань порожнини рота та ясен у дорослих. Спеціалізується на естетичному протезуванні зубів. Лікує зуби під мікроскопом. Виконує видалення зубів, мікропротезування та лікування кореневих каналів.
Стоматолог-ортодонт
Лікар проводить комплексну ортодонтичну діагностику. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань, які пов'язані з неправильним становищем зубів та порушенням прикусу. Приймає пацієнтів з асиметрією обличчя, порушенням жувальних функцій та аномальним розташуванням зубів.