Французький Стоматологічний Центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

У Французькому Стоматологічному Центрі ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. Ми тримаємось класичної школи стоматології помноженої на досягнення європейської медицини. Наш стиль роботи дуже простий – ми завжди ставим себе на ваше місце та лікуємо вас так дбайливо і обережно, як хотіли б лікуватись самі. Лікування відбудеться безпечно і спокійно в зручний для вас час, комфортной сімейной атмосфері.

Бо наші пацієнти – це наша родина, вони залучені в процес лікування, а не виконують наші накази, вони отримують розгорнутий план лікування і детальне пояснення по кожному питанню. В нас завжди є час вислухати вас! Наша ціль – максимально зберегти ваші зуби, попередити можливі проблеми та повернути вам чарівну, здорову, щасливу посмішку.

У Французькому Стоматологічному Центрі надаються всі види стоматологічної допомоги:

• Лікування та діагностика (діточок та дорослих)
  • Естетична стоматологія (відбілювання, реставрації, вініри, імпланти)
  • Хірургічна стоматологія (включаючи складні видалення, сінус-ліфтінг, аурментації та інше)
  • Ортопедична стоматологія (коронки, церконові коронки, мости, знимні дентальні протези)
  • Ортодонтична стоматологія (всі види брекетів та ортодонтичні апарати, прозорі капи Invisaling).
  • Лікування дорослих і маленьких пацієнтів під сєдацією (медикаментозний сон).

Ми працюємо зі всіма кращими українськими та закордонними страховими компаніями.

Для кожного пацієнта ми використовуєм індивідуальні набори інструментів, що проходять повний цикл стерилізації на сучасному обладнанні, тому ми гарантуємо 100% захист від будь-яких інфекцій і захворювань. Ваша безпека на першому місці для нас. Команда Французького Стоматологічного Центру завжди рада вам допомогти!

• Ціни на послуги

• Консультація пародонтолога зі складанням пародонтологічної карти 550
  • Консультація імплантолога зі складанням плану лікування 550
  • Контрольний огляд стоматолога 275
  • Анестезія ін’єкційна (Артикаїн, норма СЕ) 150
  • Потенційоване знеболення для дорослих під контролем дипломованого анестезіолога + моніторинг (1 год.) 4 050
  • Потенційоване знеболення для дітей під контролем дипломованого анестезіолога + моніторинг (1 год.) 4 150
  • Аероскейлінг+усунення над’ясенного нальоту курця, чаю, кави, механічне полірування пастою (1 щелепа) 630
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Ортодонт
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Ващенка,5 м.Осокорки15 14 м.Позняки22 40 м.Славутич25 21
Кабінет Dr.Nadin надає комплексні послуги з косметології. У процесі роботи використовуються сертифіковані препарати та сучасне технічне оснащення. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта спрямований на створення максимально безпечних та комфортних умов. Кожна процедура підбирається з урахуванням загального стану шкірних покривів. Спеціаліст приватного кабінету працює з пацієнтами за індивідуальним графіком. Кількість сеансів, ступінь впливу та препарати підбираються персонально
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00 Н: 10:00-20:00
Український лікувально-діагностичний центр — це медична лабораторія на вулиці Йорданської. Відмінною рисою мережі клінік виступає розширений спектр послуг в поєднанні з доступною ціновою політикою. Скористатися пропозиціями центру можуть усі жителі України, без обмежень. Для студентів та пенсіонерів часто діють знижки, а на пакетні пропозиції завжди знижені ціни. Лояльне ставлення до пацієнтів, якісне обслуговування та індивідуальний підхід — це основа, на якій базується робота всіх клініки.
Пн — Пт: 08:00-16:00
Центр лікування та профілактики залежності є спеціалізованим медичним закладом, робота якого полягає в наданні кваліфікованої допомоги пацієнтам, що страждають від патологічного потягу до спиртних напоїв, наркотичних речовин.
Пн — Пт: 09:00-17:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-17:00
Пункт забору ПЛР-тестів в Києві на Марії Приймаченко — один з численних філій крупної мережі лабораторій Меділабс, відкритої ще в 2013 році. Команда професіоналів надає кваліфіковані послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням точних результатів в максимально короткий термін. Ціновий діапазон на аналізи практично не відрізняється від вартості досліджень в державних закладах.
Пн — Пт: 08:00-16:00