Сторінка 52. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог-хірург, хірург-імплантолог
Стоматолог-терапевт, ортопед
Лікар займається лікуванням карієсу, усуває клиноподібний дефект, флюоросний некроз емалі, системну гіпоплазію, естетичні дефекти.
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10 м.Мінська165м.Оболонь237м.Героїв Дніпра288
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24 м.Мінська103м.Оболонь206м.Героїв Дніпра227
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 33г м.Золоті ворота23м.Театральна25
Стоматолог-терапевт
Лікар виконує наступні лікувальні процедури та операції:консультація пацієнтів, проведення КТ дослідження та складання плану лікування. Володимир Едуардович спеціалізується на обробці, пломбуванні та терапії зубних каналів, на пломбуванні 1-4 канальних зубів, знятті коронок, видаленні штифтів, накладанні фотополімерних пломб та художній реставрації зубів.
Стоматолог
Стоматолог – терапевт, стоматолог-ортодонт
Закінчила стоматологічний факультет Медичного інституту Української асоціації народної медицини. Лікар проводить терапевтичний та ортодонтичний прийом. Професійна гігієна порожнини рота (ультразвукова чистка, + airflow), індивідуальний підбір гігієнічних засобів. Спеціалізується в області професійного відбілювання зубів (апаратне відбілювання, системи для “домашнього” відбілювання). Ендодонтичне лікування (лікування кореневих каналів) із застосуванням ендомоторів і ультразвукової ірігації. Діагностика та лікування патологій прикуса знімними та незнімними апаратами. Лікар відвідує семінари вітчизняних та зарубіжних провідних спеціалістів.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить лікування карієсу, пульпіту, пародонтиту, відбілювання зубної емалі, чищення зубів від зубного каменю.
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2 м.Оболонь367м.Почайна3511
Стоматолог-ортодонт
Наталія Володимирівна - проводить ортодонтичне лікування, впроваджуючи передові методи зміни прикусу, поліпшення функціонування зубів і щелеп, їх зовнішнього вигляду. В своїй практиці вона використовує багатопетлеву дугу. При лікуванні деяких аномалій система з багатопетлевою дугою (МПД) ефективніша, ніж традиційні методи ортодонтичної корекції. На сьогоднішній день брекет-система з багатопетльовою дугою — практично єдине ефективне рішення в роботі з відкритим прикусом та багатьма іншими специфічними патологіями, в основі яких лежить так званий «високий кут». Завдяки багатопетльовій дузі у пацієнта є можливість уникнути ортогнатичної хірургії.