Дубинська Ганна Валеріївна

Стоматолог
Стоматолог-ортопед надає всіх спектр профілактичних і лікувальних послуг при зубо-щелепних патологіях. Проводить консультативні прийоми, виконує чистку зубів, лікує каріозні відкладення і пульпіти. Встановлює пломби, вініри і коронки, а також бюгельні протези. Крім того, займається лікуванням ерозії зубів, пародонтиту та періодонтиту.

Едуард
Лікувала нерви, виривала зуб і ставила 3 пломби, все це зроблено на вищому рівні з усім зручностями
Саша
Я считаю, работает очень качественно. По крайней мере, пломба, поставленная ею год назад, все еще стоит как новенькая. Поэтому когда у меня месяц назад заболел зуб, отправился прямо к ней - другим стоматологам так не доверяю. В очередной раз доказала свое мастерство - боль уже не беспокоит. Рекомендую

• 2005 р. — закінчила Київський медичний університет УАНМ, стоматологічний факультет.
  • 2007 р. — Інтернатура в Національному медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

• 2010 р. — курси підвищення кваліфікації, Національна академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика.