Сторінка 2. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, фахівець в області дитячої стоматології, займається лікуванням карієсу і його ускладнень. Володіє методами професійної гігієни порожнини рота за допомогою ультразвукового устаткування, відбілювання зубної емалі. Здійснює діагностику і лікування захворювань слизової оболонки ротової порожнини, захворювань тканин пародонта. Встановлює пломби, штифти.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
21 рік досвіду
Лікар займається різними терапевтичними процедурами, в тому числі лікуванням кореневих каналів за допомогою гарячої гутаперчі. Проводить реставрацію і відбілювання зубного ряду. Ярослав Петрович займається протезуванням та імплантацією будь-якої складності.
Стоматолог-терапевт
Доктор Чепурна Ірина Володимирівна надає послуги дитячого лікаря-стоматолога. Консультує пацієнтів з питань правильної гігієни порожнини рота. Проводить профілактичні огляди, лікує кореневі канали зубів, карієс і пульпіт. Спеціалізується на мостовидні зубному протезуванні. Займається відбілювання і пломбуванням. Здійснює процедуру видалення зубів.
Дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт, ендодонт
Спеціалізується на терапевтичній стоматології. Володіє новітніми сучасними методиками, які використовуються в дитячій стоматологічній практиці. Надає послуги в області невідкладної стоматологічної допомоги та естетичної реставрації зубного ряду. Займається ендодонтичною терапією.
Стоматолог-терапевт
Займається лікуванням карієсу і його ускладнень, успішно виконує естетичну реставрацію всіх груп зубів з перебудовою зубного ряду. Володіє сучасними методами лікування зубів.
Доктор-стоматолог, дитячий стоматолог, пародонтолог
Лікар спеціалізується на лікуванні і пломбуванні молочних зубів, протезуванні молочних зубів дитячими коронками. Проводить психоемоційну підготовку дитини перед лікувальними маніпуляціями. Володіє сучасними методиками лікування карієсу, гінгівіту і пародонтиту. Здійснює лікування дітей під медикаментозним сном.
Київ пр-т Перемоги, 63б м. Нивки146м. Берестейська106
Хірург-стоматолог, щелепно-лицевий хірург
Лікар проводить видалення зубів будь-якої складності, зубозберігаючі операції. Займається дентальною імплантацією системами Straumann, Nobel, Megagen, Neodent, Alpha Bio, ICX. Проводить відкритий та закритий синусліфт, кісткову пластику альвеолярного відростка верхньої та нижньої щелеп, підготовку до імплантації, роботу з м'якими тканинами у зоні імплантації.
Стоматолог-терапевт
Кізленко Михайло Анатолійович спеціалізується на терапевтичної стоматології. Велику увагу в своїй роботі приділяє якісному ендодонтичного лікування, художньої реставрації зубів, питань стоматологічної гігієни і профілактики захворювань зубів, пародонтозу. Проводить лікування кореневих каналів під мікроскопом, в тому числі складних (викривлених, непрохідних, склерозованих). Володіє сучасними методиками відбілювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Стоматолог-хірург, имплантолог
Стоматолог-хірург вищої лікарської категорії спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою лікування зубо-щелепних патологій. В роботі використовує лазерні технології. Також застосовує сучасну методику плазмотерапіі з метою прискорення регенерації тканин після хірургічних операцій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог, хірург-імплантолог
21 рік досвіду
Лікар займається видаленням зубів, в тому числі зубів мудрості. Спеціалізується на зубної імплантації. Здійснює ретельне планування оперативного втручання з впровадження імплантату і підбирає біологічний матеріал для проведення процедури. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3