Тарасенко Олександр Володимирович

Уролог, андролог, репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар-уролог, андролог, репродуктолог, фахівець УЗД, має вищу категорію, надає послуги консервативного і оперативного лікування різних патологій в області урології, проводить ультразвукове дослідження органів сечостатевої системи чоловіків і жінок та біопсію внутрішніх органів. У сферу професійної зацікавленості фахівця входять питання онкоурології і проблеми лікування безпліддя у чоловіків. Звертатися до Тарасенко Олександру Володимировичу необхідно при наявності симптомів захворювань сечовидільної системи, таких як: часте сечовипускання, кров у сечі, неприємні відчуття, печіння при виділенні сечі і т.д.

Никто из мужчин не любит посещать уролога, но периодически всем приходится.Вот поэтому очень важно подобрать для себя доктора, с которым будет комфортно работать.Для нашей семьи таким специалистом стал Тарасенко Александр Владимирович, компетентный в своём деле доктор, лечит качественно, всё только по делу, очень довольны его работой. Рекомендуем всем!
Юлиана
Виявив у мене аденому і прооперував. Все добре, ускладнень немає. Дякую Олександру Володимировичу за гарну роботу. Буду і надалі у нього консультуватися.
Кирилл
Жена уговорила сходить на прием, хотя я тянул до последнего. Не пожалел, что обратился именно к этому специалисту ни разу!
Николай
Положительные впечатления. Советую всем!
Андрей
Благодаря обследованию удалось обнаружить цистит, теперь меня ничего не беспокоит! Спасибо!

• 2005 p. — Запорізький державний медичний університет;
  • 2010 р. — фахівець уролог (ЗМАПО);
  • 2012 p. — фахівець УЗД (ЗМАПО).

• 2011 р. — цикл ТУ «Онкоурологія», ЗМАПО;
  • 2011 р. — цикл ТУ «Амбулаторна хірургічна допомога на догоспітальному етапі», ЗМАПО;
  • 2012 p. — цикл ТУ «Амбулаторна хірургічна допомога на догоспітальному етапі», ЗМАПО;
  • 2015 p. — передатестаційний цикл з урології, ЗМАПО;
  • 2015 p. — цикл ТУ по ендоскопічній урології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

Лікар-уролог, андролог, репродуктолог надає послуги

• УЗД сечостатевої системи;
  • лапароскопічна хірургія;
  • видалення кіст;
  • резекція нирок;
  • нефректомія;
  • малоінвазивне видалення простати.

Лікар-уролог, андролог, репродуктолог займається лікуванням захворювань

• аденома передміхурової залози;
  • статеве безсилля;
  • чоловіче безпліддя;
  • сечокам'яна хвороба;
  • доброякісні утворення;
  • рак нирки;
  • рак яєчка;
  • рак передміхурової залози.