Лікарі андрологи в Києві (Подільський район)

Тетяна
Звернулася вперше до спеціаліста уролога.( І хоча раніше за відгуками обирала лікаря, все одно була вражена!!!) Професійний! Людяний! Уважний!!! Пішов на зустріч мені, зваживши мої непрості обставини..... впевнена: все буде добре!
30 листопада '-1 г.
Очень благодарна доктору, отличный специалист, и особенно, человечный подход к пациенту, это очень важно! Спасибо, Олег Владимирович помог моему сыну, избавиться от фимоза, неоперативным путём, за что отдельное огромное благодарение, столько лет прошло а Вас, Олег Владимирович, советуем, и радуемся, что встретили!
30 листопада '-1 г.
Федор
К Антону Олеговичу я обратился с довольно интимной проблемой - эректильной дисфункцией. Я уже даже опустил руки. Но методы лечение Микитенко действительно эффективные. Моя жизнь снова заиграла красками, и теперь я снова могу сполна наслаждаться своей женой и радовать ее.
15 січня '20 г.
Василий
Благодарен что знаю Олега Владимировича, Он помог и Мне, Брату а так же Моим Друзьям.. Спасибо Огромное, Вы Человек с Большой Буквы и Просто Большой Специалист в Своём направлении, всех Вам Благ
20 квітня '18 г.
Уролог, Андролог
Лікар уролог-андролог, проводить діагностику і лікування простатиту, уретриту, захворювань нирок і сечового міхура, еректильної дисфункції і зниження лібідо, сечокам'яної хвороби, венеричних захворювань і статевих інфекцій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Уролог, Хірург, УЗ-діагност
Лікар-уролог спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи (сечового міхура, сечокам'яної хвороби, ниркових кольок; гострих запальних захворювань нирок, захворювань чоловічих статевих органів, ЗПСШ). Проводить оперативне лікування фімозу, парафімозу; корекцію короткої вуздечки статевого члена, медикаментозне лікування гіперплазії передміхурової залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Отоларинголог
Лікар займається комплексною терапією захворювань ЛОР-органів у дорослих. Лікує інфекційні, бактеріальні та запальні патології. Видаляє сірчані пробки, сторонні предмети. Спеціалізується на лікуванні гаймориту, отиту, фарингіту, риніту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог, Андролог
Доктор Сілін Костянтин Олексійович, спеціаліст вищої категорії. Спеціалізується на питаннях урологічного і андрологического профілю, займається лікуванням захворювань сечостатевої та репродуктивної систем. Приймає пацієнтів з хворобами сечового міхура і сечовивідних каналів, простати і нирок. Також надає лікування простатиту, імпотенції або передчасної еякуляції, циститу, пієлонефриту, фімозу, нетримання сечі, чоловічого безпліддя.
Уролог, андролог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням та діагностикою пацієнтів урологічного профілю, виконує УЗД. Має досвід в роботі з пацієнтами в амбулаторних і стаціонарних умовах, здійснює виїзні консультації на дому. Проводить своєчасну діагностику (включаючи УЗД) і лікування урологічних хвороб консервативними та оперативними методами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог
Лікар уролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування венеричних захворювань, хвороб сечостатевої системи, чоловічої статевої системи. Закінчив Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії. Спеціалізується на лікування запальних і інфекційних захворювань чоловічих репродуктивних органів і сечовидільної системи, на малоінвазивної урології та УЗД. Закінчив національний медичний університет ім. О.О. Богомольця
Київ пр-т Правди, 19 а р.Подільський
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30