Лікарі ендоскопісти в Києві (Подільський район)

Олена Анатоліївна
Дуже уважний, контактний та чуйний, як людина. Кваліфікований, як спеціаліст, що може вдало провести дослідження та у доступній формі пояснити пацієнту всі можливі негаразди його здоров'я, якщо такі виявлені. Рекомендую.
Тетяна Панасюк
Дуже чуйний та уважний лікар.
Сергей
Результат которого я ожидал.рекомендую .профессионализм ,отношение всего коллектива во главе с Игорем Евгеньевичем не оставило меня без положительных эмоций .очень благодарен.
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Лікар займається лікуванням різних захворювань хірургічними методами. Виконує поліпектомію, герніопластику, геморроїдектомію. Спеціалізується на хірургії м'яких тканин. Також лікує проктологічні хвороби консервативними методами. Здійснює ведення пацієнтів в післяопераційний період.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Ендоскопіст, Онколог, Онкохірург
Викликати лікаря додому
Ендоскопіст
21 рік досвіду
Олексій Григорович лікар ендоскопіст найвищої категорії. Спеціалізується на проведенні таких видів діагностики як: колоноскопія, бронхоскопія, хромоендоскопія тощо. Також доктор проводить ендоскопічні втручання
Лікар-ендоскопіст
У 2006 році закінчив Медичний інститут Української асоціації народної медицини. У 2008 році спеціалізація з ендоскопії на базі Національної медичної академії післядипломної освіти Спеціалізується на діагностиці та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, своєчасну діагностику раку, зупинку кровотеч, ендоскопічну резекцію слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Діючий член асоціації ендоскопістів України.
Ендоскопіст, хірург