Лікарі пульмонологи в Києві (Подільський район)

Віта
Лікар допоміг правильно поставити діагноз і призначив адекватне лікування, враховуючи те, що мені не можна антибіотики. Полегшення відбулося вже на другий день лікування. Щиро дякую лікарю!
Приемом довольна.
30 листопада '-1 г.
Врач внимательный, все объясняет, на все вопросы дает развернутые ответы. Диагноз поставил, лечение назначил. Мне как пациенту было уделено достаточно внимания, никакой спешки. Я прийомом довольна.Спасибо
Дана
Я плохо себя чувствовала, а когда стала лечиться по схеме Александра Васильевича потихоньку поправилась. Доктор прописал мне хорошие лекарства, и причем не очень дорогие, подобрал так, чтобы мне хватило денег.Спасибо
29 червеня '18 г.
Терапевт, гастроентеролог, пульмонолог
Аліна Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, неспецифічного виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін. Доктор активно використовує в своїй роботі міжнародні критерії, сучасні медичні технології. Бере участь в наукових програмах, дослідженнях, має звіти, публікації, виступає на конференціях.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Пульмонолог
Лікар-пульмонолог Жук Олександр Васильович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гострих і хронічних неспецифічних захворювань легенів і бронхів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2