Лікарі трихологи в Києві (Подільський район)

Виталий И.
Чудовий, та відповідальний фахівець. Нещодавно були у неї на прийомі, залишилися під приємним враженням від компетентності лікаря. Все пройшло на найвищому рівні. Лікар справді намагається допомогти у вирішенні проблеми. Рекомендую!
10 березеня '20 г.
Elena Reutter
Тетяна Іванівна, просто чудовий спеціаліст! Її компетентність не підлягає ніяким сумнівам. На прийомі веде себе професійно, ввічливо,та максимально уважно до пацієнта. Усім задоволені. Неодмінно прийдемо з повторним візитом.
06 лютого '20 г.
Анастасия
Приогромнейшее спасибо Остапец Татьяне Ивановне за высочайшего уровня компетентности и чуткости консультацию для моей дочери
07 жовтня '20 г.
Диана
Виктор Сергеевич знает толк в красоте, именно благодаря ему, моя кожа чистая и здоровая. После его процедур, я чувствую себя отдохнувшей и полной сил. А главное, что мужу очень нравится.
18 серпня '17 г.
Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар-дерматовенеролог другої кваліфікаційної категорії, також спеціалізується в областях косметології і трихолог. Займається терапією хвороб шкіри і волосся. Крім того, проводить профілактику і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Діагностує природу невідомих шкірних новоутворень, виробляє їх видалення. Також виконує комплексну діагностику стану волосся. Лікує облисіння, демодекоз, розацеа.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Трихолог, Дерматолог, Дерматоонколог, Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань волосся і шкіри. Приймає пацієнтів з венеричними патологіями. Успішно лікує хламідіоз, гонорею, трихомоніаз, атопічний дерматит, вугровий хвороба, акне, псоріаз. Виконує тріхоскопію і дерматоскопію. Проводить видалення новоутворень шкіри (кріодеструкція і електрокоагуляція). Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Трихолог
Консультація Офлайн – 950 грн Онлайн – 800 грн