Лікарі реаніматологи в Києві (Подільський район)

София
Хочу выразить свою горячую благодарность замечательному специалисту и настоящему профессионалу Виталию Ярославовичу Василенко! Благодаря его умелому и кропотливому труду мой брат сейчас жив. Спасибо!
11 березеня '19 г.
Марат
Андрей Васильевич очень опытный специалист в своей области, помог моему брату справиться со своей зависимостью. Вся наша семья благодарна Андрею Васильевичу за его работу. Обращались в клинику и уже не надеялись на положительный результат. Но он есть, спасибо врачам.
07 березеня '19 г.
Нарколог, Анестезіолог-реаніматолог
Доктор спеціалізується в області наркології, анестезіології та реаніматології. Лікує алкогольну, наркотичну та інші види залежностей. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю, бере участь в конференціях і семінарах.
Нарколог, Анестезиолог-реаниматолог
Київ вул. Північно-Сирецька 49 А м. Нивки15
Анестезіолог, реаніматолог
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Виконує внутрішньовенну, спинальну та епідуральну анестезії. Займається наданням допомоги при невідкладних станах, інтенсивної терапії пацієнтів з різною патологією. Володіє методиками катетеризації периферичних та центральних вен (підключичної, внутрішньої яремної, стегнової).
Консультація від 300