Лікарі флебологи в Києві (Подільський район)

Malvina
Була вдало прооперована Русланом Володимировичем з приводу задавненоі патології. Дуже вдячна лікарю за золоті руки та підтримку перед операцією, під час операції та після. Бажаю Вам міцного здоровʼя! Безмежно вдячна Руслану Володимировичу.
30 листопада '-1 г.
Соболь Яна
Прийшов на консультацію, лікар мене оглянув. Отримав зрозумілий опис моєї ситуації. Здав аналізи і Руслан Володимирович провів операцію. Боляче не було. Швидко і акуратно. Післяопераційний період пройшов без ускладнень. Дякую!
23 лютого '20 г.
Клавдия Р.
Лікар все дуже акуратно, та обережно робить. Мені дуже сподобалося. Дуже позитивна людина, приємне обличчя, настрій завжди гарний, завжди заспокоїть. Хороший спеціаліст, розуміє і входить в положення будь-якої людини. Рекомендую!
12 березеня '20 г.
Елизавета Михайловна
Оперировалась у Александра Витальевича год назад. Все прошло хорошо и без осложнений. Врач наблюдал за моим состоянием после операции. Проконсультировал по поводу того, как нужно лечиться дома после выписки. Спасибо большое за помощь!
14 березеня '19 г.
Хірург, онкохірург, пластичний хірург, судинний хірург
Лікар виконує хірургічні втручання різної складності. В роботі використовує сучасні малотравматичні і традиційні методи. Займається видаленням доброякісних пухлин і папілом. Бере участь в семінарах і конференціях.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Хірург, проктолог, флеболог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням захворювань, які вимагають хірургічного втручання. Виконує весь спектр лапароскопічних операцій на органах черевної порожнини. Спеціалізується на оперативному лікуванні геморою, анальних тріщин, варикозу нижніх кінцівок і патологічних змін молочної залози. В роботі застосовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Досвідчений спеціаліст вищої категорії займається лікуванням і діагностикою ургентних пацієнтів хірургічного профілю різного ступеня складності. Виконує лапароскопічні втручання при гострих і планових хірургічних патологіях, герніопластику будь-якого ступеня складності; абдомінопластику. Займається лікуванням варикозної хвороби всіма можливими методами, включаючи склеротерапію, мініфлебектомію, класичний стріпінг, ЕВЛК. Володіє технікою резекції шлунка, геміколектомію в ембріональних шарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Хірург, судинний хірург
Лікар проводить хірургічні втручання з приводу варикозної хвороби вен нижніх кінцівок (відкриті та малоінвазивні). Спеціалізується на оперативному лікуванні аневризм артерій нижніх кінцівок та черевного відділу аорти, хірургічному лікуванні апендициту, холециститу, гриж передньої черевної стінки. Виконує ендовенозну лазерну абляцію вен нижніх кінцівок при варикозній хворобі.