Лікарі гомеопати в Києві (Подільський район)

Дарья
Для меня важно чтобы лечение было натуральным, безопасным детям. уже 5 лет я лечу всех членов семьи у Марины Ивановны. она - замечательный специалист, очень внимательный, тактичный и эффективный. К тому же приятный в общении человек))
10 квітня '17 г.
Арина
Медикаментозное лечение - не для меня, рада, что нашла такого замечательного гомеопата, который всегда найдет оптимальное решение проблемы!
16 серпня '16 г.
Олег
Чіткість, конкретність, рекомендації, уважність до пацієнта - в цілому позитивне враження!
11 червеня '16 г.
Гомеопат, терапевт
Лікар-терапевт, гомеопат, спеціалізується на безмедикаментозної терапії, займається лікуванням захворювань органів дихання, кардіологічних патологій, розладів роботи шлунково-кишкового тракту і нервової системи щадними методами, гомеопатичними препаратами. Веде консультативний прийом пацієнтів. Складається в Асоціації гомеопатів України.
Київ вул. Братська, 10 (під'їзд №2, на домофон 459) м.Контрактова площа155м. Поштова площа73