Лікарі алергологи в Києві (Подільський район)

Петр Н.
Лікар дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що фахівець дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування. Буду звертатися ще!
18 лютого '20 г.
Роман Г.
Всім залишилися задоволені! Все добре, і підхід, і лікар. Прийом пройшов на європейському рівні, такого, чесно кажучи не очікували. Все просто чудово. Ми залишилися дуже задоволені. Лікування допомагає. Почуваю себе значно ліпше!
14 лютого '20 г.
Алерголог дитячий
Займається лікуванням станів, які супроводжуються харчовою алергією, проявом кропив’янки, алергічного риніту, симптомами гастроінтестинальної алергії та алергічного кон’юнктивіту. Кандидатка медичних наук, авторка 13 наукових робіт, патенту на винахід, авторка патенту на корисну модель.
Алерголог
Доктор Позняк Ірина Іванівна має вищу кваліфікаційну категорію в алергології. Дитячий лікар, діагностує і лікує симптоматику гіперактивності імунної системи у дітей старше трьох місяців. Також приймає пацієнтів і дорослого віку. Для лікування алергії застосовує унікальну німецьку методику. Позбавляє від алергічного кашлю, ринітів, висипу і роздратування на шкірних покривах, бронхіальної астми на тлі гіперчутливого імунітету. Крім того, лікує сезонну алергію. Складається в Асоціації дитячих алергологів України.
Київ вул. Копилівська, 1/7 (каб.12) м.Дорогожичі3111м.Почайна329
Трихолог-реабілітолог, Алерголог, Анестезіолог – реаніматолог, Косметолог
Сімейний лікар
21 рік досвіду
Дерматовенеролог
Лікар дерматовенеролог. Анастасія Юріївна спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як акне, розацеа, псоріаз, атопічний дерматит, екзема, себорейний дерматит, грибкові захворювання шкіри та нігтів, випадіння волосся та інші.Також лікар надає послуги з аппаратної косметології.
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на дерматовенерології та дермакосметології. Аліна Ігорівна займається лікуванням акне, грибкових уражень шкіри, контактного дерматиту, атопічний дерматит. Лікар проводить дерматоскопію та видалення родимок, плазмоліфтинг (PRP), мезотерапію, біоревіталізацію, ботулінотерапію та ін.