Лікарі нефрологи в Києві (Подільський район)

Федор
К Антону Олеговичу я обратился с довольно интимной проблемой - эректильной дисфункцией. Я уже даже опустил руки. Но методы лечение Микитенко действительно эффективные. Моя жизнь снова заиграла красками, и теперь я снова могу сполна наслаждаться своей женой и радовать ее.
15 січня '20 г.
Юрий
Болезнь запустил все надеялся на аптеки. Вот, думал, таблетки попью и все пройдет. Не прошло. Посоветовали доктора Дударенко. Сего помощью я выкарабкался. Очень толковый, знающий врач. Очень ему благодарен.
17 квітня '17 г.
Элина
Вытащил моего отца с того света. Папа был в очень критическом состоянии, мы уже самое страшное подумали - запустили болезнь своим самолечением. Но Валерий Борисович спас ему жизнь! Даже не знаю, как и благодарить
10 січня '17 г.
Уролог, Хірург, УЗ-діагност
Лікар-уролог спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи (сечового міхура, сечокам'яної хвороби, ниркових кольок; гострих запальних захворювань нирок, захворювань чоловічих статевих органів, ЗПСШ). Проводить оперативне лікування фімозу, парафімозу; корекцію короткої вуздечки статевого члена, медикаментозне лікування гіперплазії передміхурової залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Нефролог
Лікар-нефролог першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на інтенсивної терапії хворих з патологіями роботи нирок. Веде консультативний прийом, виконує планові та термінові невідкладні процедури очищення організму за допомогою діалізу. Приймає пацієнтів в критичному стані.
Терапевт, нефролог, ревматолог
Викликати лікаря додому
Лікар Слізюк Алла Станіславівна працює кардіологом, гастроентерологом, нефрологом, має 7-річний стаж. До компетенції фахівця входить діагностика і лікування пієлонефриту, гломерулонефриту, системних аутоімунних захворювань, інфаркту міокарда, порушень серцевого ритму, гіпертонічної, ішемічної хвороби, а також дисфункції органів травного тракту.
Консультація від 920 грн
Нефролог
Доктор Законь Костянтин Миколайович спеціалізується в області діагностики і лікування захворювань нирок та наднирників. Консультує в якості нефролога, приймає пацієнтів з гострими і хронічними станами. Лікує надпочечниковую і ниркову недостатність. Для поліпшення стану проводить ряд медичних процедур, включаючи гемодіаліз і екстракорпоральних методів очищення крові.