Бойко Ольга Вікторівна

Гастроентеролог, УЗД-фахівець
Главный врач
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Виконує УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та щитовидної залози. Проводить біопсію печінки та підшлункової залози. Лікує гастрит, холецистит, ожиріння, виразкову хворобу шлунку, панкреатит та гепатити.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Депутатська, 15/17 (офіс 2) м.Святошин82м.Житомирська175м. Академмістечко285

Євген
Була у лікаря. Все пройшло добре. Мені дуже сподобався цей спеціаліст. Лікар приділила мені дуже багато часу, озвучила мені мій діагноз, розписала що потрібно приймати. Консультація лікаря мені дуже сподобалася, все було зрозуміло.
Елеонора
Дуже хороший спеціаліст! Компетентно розбирається в проблемах. не призначає зайвих препаратів, що немало важливо в наш час. Я вважаю людина на своєму місці. У лікаря високий професійний рівень, це помітно одразу. Рекомендую!

• 2002 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця.
  • 2007 р. — спеціалізація з ультразвукової діагностики.
  • 2008 р. — спеціалізація з гастроентерології.

• 2012, 2017 рр. — курси підвищення кваліфікації по УЗД.
  • 2013, 2018 рр. — курси підвищення кваліфікації з гастроентерології.

• Асоціація гастроентерологів України.