Сторінка 100. Приватні лікарі в Києві

Олександра
Кілька тижнів тому робила емболізацію маткових артерій у Олени Анатоліївни, в клініці Verum. Попередньо я і відгуки почитала, і отримала розгорнуту консультацію у самої Власенко О.А. Маю відмітити, що у Олени Анатоліївни я отримала відповіді на УСІ свої запитання на консультації, вона навела приклади зі своєї практики, що нівелювало мої страхи та побоювання. Ми на консультації підібрали необхідні види самих емболізаційного матеріалу, узгодили все. Лікар мене попередила про постемболізаційний синдром, дала рекомендації після, надіслала навіть інструкцію, що і як буде проходити, що взяти з собою. Такі речі я ціню, тому на саму операцію їхала в спокійному стані. Ми, як пацієнти, завжди хвилюємося перед чимось невідомим і новим. Дякую Олені Анатоліївні за її професійність, людяне ставлення, злагоджену роботу команди. Сама емболізація проходила в комфортній, надсучасній операційній. У Verum така операційна як найкраще підходить для проведення ЕМА.
28 серпня '24 г.
Александр
Специалист высочайшего класса, порядочный и грамотный доктор. Спасибо Вам за труд. Редко встретишь такого специалиста как Вы!
30 листопада '-1 г.
Володимир
Цей відгук не про один прийом, а за 3 роки що я лікую зуби у цього стоматолога. На початку в мене було дуже багато зубів уражено карієсом. За перші два роки пролікували всі зуби, поставили пломби, пролікували канали. Все зроблено якісно, за адекватні гроші. Зараз проблем з карієсом у мене немає, за що їй дуже вдячний. Яна В'ячеславівна дає повну інформацію та рекомендації стосовно лікування, та що дуже важливо, комплексно підходить до вирішення проблеми та перш за все ставить здоров'я зубів паціента у довгостроковій перспективі.
30 листопада '-1 г.
Стоматолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями зубів та ясен. Проводить комплексну гігієну ротової порожнини, реставрацію передніх та бічних зубів, шинування зубів. Виконує відбілювання зубів і видалення зубів. Успішно лікує стоматит, пульпіт, гінгівіт, всі види карієсу, пародонтит та пародонтоз.
Ендоваскулярний хірург, Інтервенційний радіолог, Інтервенційний кардіолог, Судинний хірург
Лікар спеціалізується на селективній ангіографії та флебографії всіх судинних басейнів. Проводить ургентне стентування у хворих на гострий коронарний синдром. Виконує стентування коронарних артерій при ХІХС, ангіопластику та стентування ниркових артерій, артерій верхніх та нижніх кінцівок.
Олександра
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог
Лікар спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні патології шийки матки, лікуванні патологій щитовидної залози. Займається діагностикою та лікуванням безпліддя, у тому числі з використанням допоміжних репродуктивних технологій. Здійснює ведення коморбідних пацієнтів.
Отоларинголог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Успішно лікує ларингіт, ангіну, хронічний нежить, грибкові ураження зовнішнього вуха, травми вуха. Виконує видалення сірчаних пробок, припікання лімфоїдних гранул задньої стінки глотки, туалет порожнини носа та слухового проходу. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з отоларингології.
Сімейний лікар, інфекціоніст
Стоматолог-терапевт
Аліна Сергіївна притримується принципу доказової медицини та профілактики захворювань. Працюючи з сучасним обладнанням (мікроскоп, КТ, прицільний рентген, сучасні інструменти та матеріали) вона точно знає, що при правильному підході практично любий зуб можна зберегти. Займається лікуванням та переліковуванням каналів зуба любої складності
Київ пр-т Берестейський (Перемоги), 5-В м.Вокзальна
Косметолог, дерматовенеролог, Трихолог, дерматоонколога
Лікар косметолог робить видалення небажаного волосся на ділянках тіла з використанням лазера Люменис Light Sheer ЕТ. Надає послуги консультування пацієнтів з питань косметологічних маніпуляцій особи, тіла.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог
Лікар надає широкий спектр послуг у напрямку терапевтична стоматологія. Займається діагностикою та лікуванням карієсу, обробкою і терапією кореневих каналів під мікроскопом. Найчастіше лікує пацієнтів з флюорозом, стоматитом, пульпітом, зубної гиперестезией і альвеолитом.
Консультація бесплатно
Терапевт
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Андрій Владиславович надає консультаційно-діагностичні послуги терапевта. Займається лікуванням та профілактикою респіраторних та вірусних інфекцій, гострих та хронічних запальних захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, патологій шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи. Здійснює медогляд та оформлення лікарняних листів.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні гінекологічних патологій. Виконує кольпоскопію і гістероскопію, діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки, операції на придатках матки, пластику піхви і зовнішніх статевих органів. Лікує ендометріоз, дисплазію шийки матки, клімакс і ендометрит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5