Камінська Олена Володимирівна

Психіатр
9 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та диференціальній діагностиці психічних захворювань. Здійснює підбір фармакотерапії. Займається інтегративною індивідуальною та сімейною терапією. Лікує тривожність, фобії, панічні атаки, соматоформні розлади, депресії різної етіології, шизофренію.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений
Лікар працює в клініці:
Київ вул. Лариси Руденко, 3 м.Позняки81м.Харківська115

Відгуки пацієнтів

Андрій
09 червеня '22р.
Дуже гарний лікар. Поставила вірний діагноз та одразу призначила правильне лікування. Зараз, пів року потому, почуваю себе дуже добре. Велике дякую
Анатолій
21 жовтня '21р.
Крутий фахівець!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• 2015 - Винницкий национальный медицинский университет им. Пирогова, Врачебное дело. Квалификация: врач-специалист;
  • 2017 - ЛНМУ им Даниила Галицького факультет последипломного образования, специализация – психиатрия.

Курси підвищення кваліфікації

• 2017 ЛНМУ ім Данила Галицького факультет післядипломної освіти. Спеціалізація – психіатрія;
  • 2021 - Вебінар з міжнародною участю: «Нові горизонти в лікуванні шизофренії»
  • 2021 - Типовий день з практики «Хірургічне лікування епілепсії» ГО « Асоціація нейрохірургів Закарпатської області»
  • 2021 - Міждисциплінарний тренінг з оволодіння навичками: «Психосоматична практика: Ревматологія» Національний медичний університет ім О.О.Богомольця;
  • 2021 - Онлайн конференція «На межі компетенції психіатрії та неврології. Психічні розлади при епілепсіях (дискусійні питання діагностики та терапії);
  • 2021 - Онлайн конференція з міжнародною участю «Сучасні стратегії до діагностики та лікування неврологічний і психічних захворювань» Тернопільський національний медичний університет ім. І Я Горбачевського МОЗ України
  • 2021 - Семінар «Гендерні та вікові особливості психічний розладів: чи необхідно їх враховувати в діагностиці та лікуванні»
  • 2021 - ІІІ міжнародна конференція з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця.
  • 2021 - Майстер-клас :Професійна комунікація в подаланні тривоги та страху пацієнтів з COVID-19 в рамках ІІІ міжнародної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця.
  • 2021 - Майстер-клас «Я в депресії чи пост-ковідна втома?» в рамках ІІІ міжнародної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця.
  • 2021 - Майстер-клас «Психофармакотерапія ПТСР. Що робити якщо стандартна схема не ефективна?» в рамках ІІІ міжнародної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця.
  • 2021 - Майстер-клас «Загублені діагнози, або хто лікує розлади сну?» в рамках ІІІ міжнародної конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука та практика» Національний медичний університет ім. О О Богомольця.

Лікар надає послуги

• діагностика та диференціальна діагностика,
  • складання плану лікування,
  • підбір фармакотерапії,
  • використання немидекаментозних методів лікування та рекомендацій,
  • інтегративна індивідуальна та сімейна терапія, складання плану лікування;

Лікар займається лікуванням захворювань

• тривожно-фобичні розлади,
  • панічні атаки,
  • соматоформні розлади,