Центр Відновлення Мовлення Влади Тарасенко

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Центр Відновлення Речі Влади Тарасенко — це спеціалізована клініка, діяльність якої спрямована на відновлення мовної функції. Терапія проводиться з використанням сучасних методик. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід, що виключає дискомфорт під час занять.
  • Ціни на послуги

Відмітка "10" – найвища оцінка
09 квітня '24р.
Лучший специалист!!!! Рекомендую!
Мила
Очень хочется, чтобы все детки хорошо говорили. В этом нам помогла Влада Ивановна. Спасибо.
Занятия не разочаровали, а дали больше уверенности в том, что ребенок будет говорить.
Слава
После лечения у Влады Ивановны ребенок начал говорить и читать. Огромное спасибо.
Благодаря терапии сын начал выговаривать некоторые буквы и лучше произносить слова. Супер.
Камила
В этом центре действительно помогают детям. Советую.
Про этот центр узнала случайно, теперь тут занимаются мои 2 ребенка. Вижу их успехи и радуюсь.
Вера
Ходили сюда для снижения гиперактивности и улучшения речи. Действительно занятия помогли. Спасибо.
Василиса
Когда все врачи отказали в помощи, здесь разговорили ребенка. Огромное спасибо.
Жанна
Жалею, что поздно узнала об этом центре. Столько времени было потеряно.
Тамара
У нас аутизм, занимаемся в этом центре. Успехи у ребенка поразительные.
Евген
Лікар професіонал своєї справи, має хороший підхід до дітей, була з нами ввічлива. Швидко виявила суть проблеми, та запропонувала декілька шляхів її вирішення. Зараз помітний перший прогрес. Одним словом дуже хороший фахівець.
Сподобалося, що доктор відразу налагодила контакт з дитиною, відповіла на всі мої запитання. Дитині лікар теж дуже сподобався, постійно запитує в мене, коли знову ми підемо до Влади Іванівни. Задоволена прийомом. Прийдемо повторно.

Лікарі клініки Центр Відновлення Мовлення Влади Тарасенко

Тарасенко Влада Ивановна
Клінічний психолог, психодіагност
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.
Медичний центр «Клініка вихідного дня» — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00